Jetpack Vrané nad Vltavou 🌊

Zapomeňte na vše, co jste si doposud představovali. Létání s Jetpackem je naprosto ohromující zážitek. Ponořte se do vzduchu a zažijte ten neuvěřitelný pocit volnosti, jak se vznášíte nad vodní hladinou. Díky výkonným tryskám na vašem zádech se vám otevře nový svět neuvěřitelných možností. A to nejlepší? Na létání s Jetpackem nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Stačí mít odvahu a rozhodnout se pro toto vzrušující dobrodružství, které vám přinese nezapomenutelné vzpomínky. Připravte se na vzlet do vlastního světa adrenalinu a nekonečné zábavy s Jetpackem! Více o Jetpacku ve Vraném


Jak jetpack Vrané nad Vltavou probíhá?

Jetpack Vrané nad Vltavou

Létání s Jetpackem začíná vzrušujícím rychloškolením na pevné zemi. Během krátkých 10 minut vás náš instruktor naučí základy ovládání, bezpečnostních opatření a správného pohybu ve vzduchu. Teorie se brzy promění v opravdu zábavnou skutečnost.

Poté se připravíte na samotný let. Obléknete si neoprenový oblek, plovací vestu a přilbu, které zajišťují vaši bezpečnost během celého zážitku. Instruktoři vám ochotně pomohou s připevněním Jetpacku na záda, abyste byli připraveni k vzletu. A pak už jen stačí skočit do vody, připravit se a nechat působit sílu trysků. Pocítit, jak vás vzduch unáší nad vodní hladinu, je neuvěřitelným zážitkem. Adrenalin a pocit svobody vás naplní jako nikdy předtím. Pokud to máte do Vraného nad Vltavou daleko, Jetpack můžete vyzkoušet i v Hradci Králové.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také Hoverboarding!


Chcete jetpack zažít nebo darovat? 🎁