Jetpack Hradec Králové 🌊

Létání s Jetpackem je doslova zážitek jako žádný jiný. Už si nemusíte představovat, jak by to asi bylo vznést se nad vodní hladinu a prožívat ten neuvěřitelný pocit volnosti ve vzduchu. Teď si to můžete skutečně vyzkoušet! Jetpack vám umožní vyletět nad vodu díky výkonným tryskám připevněným na vašem zádech. A co je nejlepší? Na létání s Jetpackem nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Stačí, když se rozhodnete vydat se na tohle vzrušující dobrodružství. Více o Jetpacku v Hradci Králové


Jak jetpack Hradec Králové probíhá?

Jetpack v Hradci Králové

Celý zážitek s Jetpackem začíná rychloškolením na souši, které vám poskytne náš instruktor. Během cca 10 minut se naučíte základy ovládání Jetpacku, bezpečnosti a správném pohybu ve vzduchu. I když je to teorie, brzy se vám vše stane skutečností.

Poté se připravíte na samotný let. Ustrojíte se do neoprenového obleku, plovací vesty a helmy, které vám zajistí bezpečnost během celého zážitku. Naše instruktory vám s radostí pomohou s nasazením Jetpacku na záda, abyste byli připraveni k vzletu. A pak už stačí jen skočit do vody, připravit se a nechat působit sílu trysek. Cítit, jak vás vzduch unáší nad vodní hladinu, je opravdu nezapomenutelný zážitek. Pocítíte adrenalin a svobodu, jakou jste dosud možná nezažili. Pokud to máte do Hradce Králové daleko, Jetpack můžete vyzkoušet i ve Vraném nad Vltavou.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také Hoverboarding!


Chcete jetpack zažít nebo darovat? 🎁