Hoverboarding Vrané nad Vltavou 🌊

Ponořte se do světa Hoverboardingu a objevte novou dimenzi adrenalinového vodního zážitku! S Hoverboardem se budete cítit jako skutečný superhrdina, který se vznáší nad vodou a ovládá svou vlastní desku. Představte si pocit volnosti, když se zvednete až 5 metrů nad hladinu a plachtíte vzduchem. Hoverboarding je naprosto jedinečný sport, který kombinuje prvky surfingu, snowboardingu a letu. S pomocí speciálně navrženého zařízení a výkonného vodního tryskového pohonu se dokážete pohybovat nad vodní hladinou s neuvěřitelnou lehkostí a graciózností. Více o hoverboardingu


Jak hoverboarding Vrané nad Vltavou probíhá?

Hoverboard Vrané nad Vltavou

Naučit se ovládat hoverboard není tak obtížné, jak by se mohlo zdát. Zkušení instruktoři vám poskytnou veškeré potřebné informace a školení. Během teoretické části lekce se dozvíte, jak správně udržovat rovnováhu, jak řídit a jak reagovat na různé situace. Poté se přesunete na vodu a začnete prakticky aplikovat vaše nově získané dovednosti.

Bezpečnost je na prvním místě, a proto se během lekce budou postupně navyšovat obtížnost jednotlivých prvků a triků. Vždy bude zohledněn váš pokrok a schopnosti. S hoverboardem se budete cítit svobodně a sebejistě, přičemž nebezpečné situace budou minimalizovány. Vybavení je samozřejmostí. Na místě obdržíte veškerou potřebnou výstroj, včetně neoprenů, ochranných pomůcek, helmy a vesty. Můžete se tedy plně soustředit na zážitek a vodní dobrodružství.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba Jetsurf!


Chcete hoverboarding zažít nebo darovat? 🎁