Wakeboarding Jedovnice 🌊

Jste vášnivým snowboardistou, kterému v létě chybí sníh, aby si mohl zajezdit? Nezoufejte! Máme pro vás skvělý vodní zážitek, který vám přinese stejnou dávku adrenalinu a zábavy jako snowboarding – wakeboarding v Jedovnicích! Počasí nemá vliv na konání zážitku, takže nevadí, jestli je slunečno nebo oblačno. Jezdí se dokonce i za lehkého deště. Sezóna probíhá od května do října. Půjdete do toho? Více o wakeboardingu


Jak wakeboarding Jedovnice probíhá?

wakeboarding Jedovnice

Představte si, že budete jezdit divoce na jezeře, zapřažení za vodní vlek. Otočky, skoky, možná i výkruty – užijete si super vodní zábavu na wakeboardu! Ale než se pustíte do jízdy na vodě, dostanete odbornou instruktáž na souši. Naučíte se správné techniky a balanc na krátké vodní dráze, abyste byli připraveni na vodní dobrodružství.

A teď je čas vyrazit! Budete mít k dispozici vodní vlek po dobu jedné hodiny, kdy si budete moci skvěle zajezdit, i když jste amatérem. Stačí se nechat unášet a užívat si jízdu na wakeboardu plnou radosti a vzrušení. A nezapomeňte, že wakeboard a vestu si můžete zapůjčit přímo na místě, takže se nemusíte starat o žádné speciální vybavení.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme Jetsurfing!


Chcete wakeboarding zažít nebo darovat? 🎁