Kurz kajaku Malá Skála (Český ráj) 🛶

Pokud toužíte po nezapomenutelném dobrodružství na vodě a chcete se stát opravdovými vodními nadšenci, pak je kajakový kurz v Českém Ráji právě pro vás. Zejména pro ty, kdo se dosud s kajakem nesetkali, je tento kurz jako stvořený. V krásném prostředí Malé Skály, v srdci Českého ráje, se pod dohledem zkušeného instruktora naučíte základní techniky jízdy na kajaku. V průběhu kurzu vám bude vysvětleno, jak ovládat kajak, jak reagovat na vodní podmínky a co dělat, abyste si jízdu užili naplno. Tato parádní jízda na vodě je také skvělým darem pro všechny vodní dobrodruhy, kteří touží po novém zážitku plném vzrušení a radosti. Více o kurzu kajakingu


Jak kurz kajaku v Českém ráji probíhá?

Kurz kajaku v Českém ráji

Kajakový kurz na Malé Skále je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s kouzlem jízdy na kajaku. V unikátním sportovně rekreačním centru Žlutá plovárna budete postupně seznamováni s teoretickými základy a následně vás čeká praxe na klidné hladině řeky Jizery. S instruktorem u boku získáte jistotu a dovednosti potřebné pro bezpečnou jízdu. Na závěr kurzu se připravte na vzrušení, ať už sjetím malého jezu či kajakové peřeje.

Ať už se chystáte poprvé vkročit do kajaku, nebo máte již nějaké zkušenosti, kajakový kurz v Českém Ráji vám nabídne možnost naučit se nové dovednosti a zažít vzrušující okamžiky na řece. Pojďte si užít tři hodiny naplněné radostí ze vzdoru proti vodním proudům a objevte svou vášeň pro kajakářské dobrodružství!


Líbit by se Vám také mohly další vodní zážitky v naší nabídce! Nejlepší vodní zážitky v ČR


Chcete kurz kajakingu zažít nebo darovat? 🎁

Tento kajakový kurz v Českém Ráji je nejen vzrušujícím dobrodružstvím pro všechny milovníky vody, ale také skvělým dárkem plným adrenalinu a zážitků. S poukazem na tento kurz dáváte možnost obdarovaným objevit krásy kajakářského umění a naučit se sjíždět řeku. Ať už je to pro ně nový zážitek nebo výzva, tento poukaz má platnost 12 měsíců, takže obdarovaní si mohou vybrat termín podle svých představ a zažít nezapomenutelné chvíle na vodní hladině.