Flyboarding Vrané nad Vltavou (Praha) 🌊

Vstupte do fantastického světa flyboardingu v Hradci Králové a zažijte neuvěřitelný příběh, který přesahuje hranice skutečnosti. Věřte nebo ne, ale teď můžete sami sebe proměnit v akčního hrdinu, který vzlétá do vzduchu jako Spiderman a čelí Green Goblinovi. S revolučním flyboardem se zvednete až 10 metrů nad hladinu a proplouváte vzduchem s adrenalinem ve žilách. Nevěříte, že je to možné? Stačí mít touhu po dobrodružství a vášeň pro vodní sporty – vše ostatní je připraveno pro váš nezapomenutelný zážitek. Více o flyboardu ve Vraném


Jak flyboarding Vrané nad Vltavou probíhá?

Flyboarding Vrané nad Vltavou (Praha), parádní vodní zážitek

Před samotným flyboardingem se dočkáte podrobné instruktáže, která vás seznámí s flyboardem, jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními. Poté vám bude poskytnuta veškerá potřebná výstroj, včetně neoprenového obleku, helmy a vesty, které vám zajistí stabilitu a bezpečnost během celé jízdy. Po krátké teoretické části se přesunete na vodu, kde instruktor ovládá vodní skútr, který generuje vodní proudy do hadice připojené k vašemu flyboardu. Instruktor vás bude asistovat při vyvážení a správném postoji.

Až budete připraveni, instruktor začne regulovat sílu vodních proudů a vy okamžitě pocítíte jejich sílu, která vás zvedne nad hladinu vody. Během letu budete moci ovládat směr a výšku pohybem těla a nohou. Nebojte se, po celou dobu bude instruktor pečlivě sledovat váš pokrok a zajistí, aby zážitek probíhal bezpečně a plně si ho užijete.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také zábavný Jetpack!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁