Flyboarding Slapy (Středočeský kraj) 🌊

Vstupte do fascinujícího světa, které nabízí flyboarding Slapy, a zažijte neopakovatelný zážitek, který vybočuje z obvyklé reality. Ponořte se do příběhu, kde se stáváte akčním hrdinou, vznášejícím se ve vzduchu s flyboardem. Dosáhnete výšky až 10 metrů nad hladinu vody a proplouváte vzduchem s pulzujícím adrenalinem v žilách. Možná si myslíte, že je to příliš neuvěřitelné, ale stačí mít touhu po dobrodružství a vášeň pro vodní sporty. Vše ostatní je pro vás připraveno, abyste si užili nezapomenutelný zážitek. Více o flyboardu ve Slapech


Jak flyboarding Slapy probíhá?

Flyboarding Slapy, parádní vodní zážitek

Před samotným flyboardingem se připravte na podrobnou instruktáž, která vás seznámí s flyboardem, jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními. Na vás čeká veškerá nezbytná výstroj, včetně helmy a vesty. Po krátkém teoretickém úvodu se přesunete na vodu, kde instruktor ovládá vodní skútr, generující vodní proudy směřující do hadice připojené k flyboardu.

Až budete připraveni, instruktor postupně upraví sílu vodních proudů a ihned pocítíte jejich sílu, která vás zvedne nad hladinu. Během letu budete mít plnou kontrolu nad směrem a výškou pohybem těla a nohou. Ničeho se nebojte, instruktor vás bude pečlivě sledovat, abyste si zážitek plně užili a bezpečně prožili každou chvíli.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také super zábavný Jetsurf!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁