Kurz freestyle lyžování Most 🌊

Máte rádi adrenalin, vodu a lyže? Poté je kurz freestyle lyžování tou správnou volbou! Během lekce se naučíte základy skoků na trampolíně, vypilujete své dovednosti, zlepšíte načasování a osvojíte si správný pohyb těla. Pokud jste odvážní, vyzkoušíte si i gymnastické prvky jako salta dopředu a dozadu, nebo dokonce otočku o 360 stupňů. Ale to není vše! Po trampolínovém tréninku přichází ta největší zábava. Skočíte do vody ze skokanského můstku! Tento adrenalinem nabitý zážitek je skvělým dárkem pro všechny sportovce, kteří mají dobrodružného ducha a rádi se učí novým dovednostem. Více o kurzu freestyle lyžování v Mostě


Jak kurz freestyle lyžování a skoků do vody probíhá?

Kurz freestyle lyžování Most

Lekce freestyle lyžování se koná v Mostě na jezeře Matylda, kde je postaven speciální skokanský můstek právě pro tento účel. V areálu najdete také trampolínu a zatravněnou plochu, kde se můžete nejprve protáhnout a rozehřát. Po příjezdu na místo si s instruktorem proberete vaše možnosti a připravíte se na trénink. Po hodině tréninku na trampolíně přichází část, na kterou se všichni těší – 3 hodiny skákání do vody ze skokanského můstku. Budete se učit sjíždět můstek, zlepšovat své techniky a postupně si osvojovat freestyle prvky od roznožky po salto. Pro malé lyžaře a začátečníky je určen 10metrový můstek, zatímco ostřílení sportovci si mohou vyzkoušet skokanský můstek vysoký 14 metrů a dlouhý 35 metrů. Ten poskytuje dostatek prostoru i pro ty nejnáročnější skoky.

Co vše kurz freestyle lyžování zahrnuje?

  • 1 hodinu tréninku na trampolíně.
  • 3 hodiny skákání do vody.
  • Služby instruktora po celou dobu zážitku.
  • Zapůjčení potřebného vybavení.

Chcete kurz freestyle lyžování zažít nebo darovat? 🎁

Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství a přijďte si užít freestyle lyžování v Mostě. Buďte součástí této vzrušující a adrenalinové sportovní disciplíny! Kurz lze pochopitelně také darovat skrze dárkové poukazy a různá dárková balení. Platnost poukazu na freestyle lyžování je min. 12 měsíců.