Bagristou na zkoušku 🚜

Máte chuť se na chvíli vrátit do dětství a zároveň si vyzkoušet něco netradičního? Pak je zážitek bagristou na zkoušku přesně pro Vás! Dozvíte se více o fungování bagru, údržbě, ale hlavně prozkoumáte všechny jeho páčky. Ty budete moci po krátké instruktáži vyzkoušet. Usednete do kabiny pořádného stroje a budete moci vykopat pořádnou jámu či přeházet hromadu hlíny. Jde o skvělý zážitek pro všechny ty, kteří se zajímají o těžkou techniku a nejen je! Bagrování na vlastní kůži můžete vyzkoušet v Ostravě, Vílanci u Jihlavy nebo v Praze.


Jak zážitkové bagrování probíhá?

Bagrování je zážitek, který můžete zažít několikrát v roce za každého počasí, pokud není mrazivo. Je důležité vzít si na to pohodlné oblečení a obuv, která je vhodná pro pohyb v terénu. Doporučujeme se vyhnout botám na podpatku nebo s těžkou podrážkou, které by Vám mohly překážet při ovládání bagru. Bagrovat budete moci v závislosti na zvoleném místě 30 – 60 minut za dohledu zkušeného bagristy, který Vám rád se vším pomůže a poradí! Rozhodně se ničeho nebojte!


Líbit by se také mohla další povolání!

Pokud není bagrování pro Vás to pravé ořechové, doporučit můžeme další povolání na zkoušku. Velice oblíbeným je zážitek při kterém se stanete ošetřovatelem v Zoo, konkrétně v Zoo Tábor. V minulosti to bylo možné i v brněnské Zoo. Dalším skvělým povoláním na zkoušku je možnost stát se na chvíli kovářem v Praze a Příbrami. Jaké povolání si vyzkoušíte?


Chcete se bagristou stát nebo tuto možnost darovat? 🎁

Pokud hledáte netradiční zážitek, který zabaví a pobaví, pak je bagrování skvělou volbou. Je to příležitost zažít něco nového a zároveň se vrátit do dětských let, kdy jsme se všichni rádi hráli s pískem a hlínou. Darujte tento nevšední zážitek svému blízkému nebo si ho dopřejte sami. Tento poukaz má navíc platnost minimálně 12 měsíců, takže si můžete vybrat termín, který Vám nejvíce vyhovuje. K dispozici jsou různé délky zážitku, takže si můžete vybrat, jak dlouho se chcete vy nebo obdarovaný bagrování věnovat.