THAJSKÁ MASÁŽ MLADÁ BOLESLAV (Středočeský kraj) 👏

Asijská kultura sama o sobě je zárukou, že tradiční thajská masáž nebude obyčejnou. Založena je na specifických prvcích, díky kterým efektivně podporuje zdraví a také nastartování různých fyziologických funkcí vyčerpaných důsledkem únavy a stresu. Základním principem thai masáže je vyhledání akupunkturních bodů, na které thajská masérka vyvíjí tlak a snaží se je rozmasírovat. Tím dojde k uvolnění nejen daného místa, ale také především konkrétního systému v těle, se kterým je bod propojen. Thajská masáž Mladá Boleslav nabízí 4 druhy thajských masáží – tradiční, aromaterapeutickou, relaxační a mangovou.


Jakou thajskou masáž vyberete?

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajskou masáž reprezentuje technika vyvíjení tlaku i tahu čímž dochází kromě jiného k pasivnímu protahování, které napomáhá k uvolnění. Tradiční thai masáž je vhodná zejména pro ty, jež potřebují zrelaxovat a zároveň podpořit funkční procesy svého organismu. Ať bolí svaly, klouby, nebo máte potíže s bolestivostí některých částí nejen pohybového aparátu, nechte sebe i své tělo skrze šikovné ruce thajské masérky uvolnit a vrátit se tak do pohody. Zjistit více o thajské masáži v M.B.

Thajská aromaterapeutická masáž

Thajská aroma masáž vznikla spojením technik tradiční thajské masáže a účinku aromaterapeutických olejů. Představuje tak jeden z nejúčinnějších způsobů pro regeneraci celého těla. Oproti tradiční formě nelpí na velkém vyvíjení tlaku na akupresurní body, ale spíše na jejich promasírování s esenciálními oleji. Tyto oleje stimulují relaxační procesy v organismu a působí také kromě jiného pozitivně na pokožku. Chcete zrelaxovat a dopřát svému tělu chvilku absolutního uvolnění a odpočinku? Thajská aromatická masáž je pro Vás tou správnou volbou. Více o aromaterapeutické masáži v M.B.

Relaxační thajská masáž

Relaxační thai masáž představuje mírnější obdobu klasické thajské masáže zaměřenou na tlakové body a protahování spolu s použitím masážního oleje, který efekt masáže ještě umocňuje. Zvoleny jsou obvykle bylinné olejíčky (např. konopné), které působí kromě jiného protizánětlivě a mají tak i určitou léčebnou hodnotu. Pokud hledáte spolehlivou formu odpočinku pro tělo u duši, thajská relaxační masáž vás nemůže zklamat! Zjistit více o relaxační masáži v M.B.

Mangová masáž

Mangovou masáž tvoří soubor mnoha mangových přípravků a technik jejich aplikace. Začíná se obvykle mangovým peelingem, který zbaví pokožku nečistot a prokrví ji. Tím efektivně působí na lymfatický systém, který je důležitý pro obranné mechanismy organismu. Následuje celotělová masáž voňavým mangovým olejem, který tělu dopřeje uvolnění a též podpoří proudění krve. Vše zakončuje mangová obličejová maska, při které si vychutnáte vůni exotického manga za doprovodu příjemné thajské hudby. Z masáže budete odcházet plni nové energie a s pocitem odpočinku, který jste ve všem tom dnešním shonu tolik potřebovali. Příjemnou tečku na závěr představuje výborný mangový fresh. Více o mango masáži v Mladé Boleslavi


V Mladé Boleslavi můžete také zažít:

Čokoládovou masáž | Golfovou masáž | Kancelářskou masáž | Medovou masáž | Poporodní masáž | Prenatální masáž


Thajská masáž Mladá Boleslav je k dispozici v různých variantách! Jakou vyberete?