PRENATALNÍ MASÁŽ MLADÁ BOLESLAV (Středočeský kraj) 🎁

Prenatální masáž Mladá Boleslav je skvělým způsobem jak může budoucí rodička zrelaxovat své tělo, které v počátcích mateřství a při porodu dostává zabrat. Masáž kromě toho, že skvěle uvolňuje napětí, může také odbourat některé nežádoucí jevy související s těhotenstvím. Nejčastěji jde o bolest zad, svalů a kloubů. Prenatální masáž na rozdíl od standardních masážích probíhá v leže na zádech a na bocích. Není se čeho bát, masáž je důkladná avšak velice opatrná. Maminka tak v příjemném salónu v Mladé Boleslavi zhruba za hodinku masáže parádně zrelaxuje své tělo i duši. Jaké má prenatální masáž Mladá Boleslav ohlasy? Více o prenatální masáži v M.B.


V Mladé Boleslavi můžete také zažít:

Čokoládovou masáž | Golfovou masáž | Kancelářskou masáž | Medovou masáž | Poporodní masáž | Thajská masáž


Jaké máme ohlasy na prenatální masáž?

Prenatální masáž byla super, i když se přiznám, že jsem čekala „jemnější“ přístup, ale masérka vypadala zkušeně:-), nádherné prostředí, možnost parkování také super.

Zdroj: Zazitky.cz

Chcete tuto masáž zažít na vlastní kůži nebo ji darovat?

Na výběr máte poukaz zaslaný do emailu, který lze ihned vytisknout nebo zvolit dárkový poukaz zaslaný poštou. Prenatální masáž v Mladé Boleslavi zprostředkovává zážitková agentura Zazitky.cz. Tuto masáž si samozřejmě můžete zakoupit sama pro sebe! 🙂