POPORODNÍ MASÁŽ MLADÁ BOLESLAV (Středočeský kraj)

Poporodní masáž Mladá Boleslav je skvělým způsobem jak odměnit maminku po porodu, který dává tělu opravdu zabrat. Samotné mateřství je vyčerpávající a tak maminka zcela jistě ocení chvilku pro sebe během níž příjemně zrelaxuje své tělo i mysl. Postnatální masáž v Mladé Boleslavi napomáhá k uvolnění svalů a šlach, regeneraci dělohy i orgánů ve spodní části těla a díky použitým olejíčkům také zlepšuje poškozenou pokožku. Pozitivní vliv má také na cirkulaci krve a hubnutí. To vše každá maminka bezesporu ocení! Pokud tedy hledáte ideální dárek pro novopečenou maminku, není lepší volby! Jaké má poporodní masáž Mladá Boleslav ohlasy? Více o poporodní masáži v M.B.


V Mladé Boleslavi můžete také zažít:

Čokoládovou masáž | Golfovou masáž | Kancelářskou masáž | Medovou masáž | Prenatální masáž | Thajská masáž


Recenze na poporodní masáž v Mladé Boleslavi:

Příjemné prostředí a atmosféra pro relaxaci, uvolňující masáž byla skutečně relaxační, personál byl slušný, všichni se ptali na spokojenost, paní nabídla vodu, vše bylo bez potíží.

Luxusní prostředí, milá a ochotná recepční a masérka. Masáž proběhla za dva dny od objednání termínu.

Zdroj: Zazitky.cz

Chcete tuto masáž zažít na vlastní kůži nebo ji darovat?

Na výběr máte poukaz zaslaný do emailu, který lze ihned vytisknout nebo zvolit dárkový poukaz zaslaný poštou. Poporodní masáž v Mladé Boleslavi (Středočeský kraj) zprostředkovává zážitková agentura Zazitky.cz. Masáž si můžete pořídit i sama pro sebe! 🙂