Pivní wellness s ubytováním Ostrava 🍺

Víkend na zámku, s dobrým jídlem, lahodným zlatavým pivem, příjemným ubytováním a relaxačními lázeňskými procedurami. Že to zní jako pohádka? To ano, ale to neznamená, že ji nemůžete prožít i Vy! Na romantickém pobytu pro dva v pivním wellness v Ostravě si užijete všechno zmíněné a možná i něco navíc. Tento pobyt bude opravdu to pravé pro milovníky romantiky. Více o pivním pobytu v Ostravě


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Noc strávíte v krásném pokoji v podkroví zámku. Tradiční hrázděné zdivo, stylový nábytek, vlastní koupelna se sprchovým koutem, televizor, telefon i Wi-Fi, to vše ve Vašem pokoji najdete. Během pobytu si také pochutnáte na skvělém jídle. Večeřet budete v Zámecké restauraci a snídaně Vás čeká v lobby zámeckého baru. Pro každého je navíc připraveno 1,5 l světlého zámeckého ležáku, který očaruje Vaše chuťové buňky.  Snídaně, večeře i pivo jsou zahrnuty v ceně pobytu, stejně jako pivní lázeň a masáž.

Přímo v zámeckém minipivovaru se totiž nachází také pivní lázně. Ve středověkém kamenném sklepení Vás bude čekat společná pivní lázeň ve dřevěné kádi, připravená ze surovin používaných pro vaření piva přímo o patro výš v zámeckém pivovaru. Pivní lázeň vyhladí, vyživí a rozzáří Vaši pokožku, budete se cítit svěží a odpočatí. Po koupeli si užijete masáž podle Vašeho výběru. Zvolíte sladkou medovou, uvolňující relaxační, masáž lávovými kameny nebo voňavou aromatickou masáž? Na závěr si dopřejete čas v bavlněném zábalu, ve kterém můžete při svitu svíček a zvucích relaxační hudby odpočívat tak dlouho, jak bude Vaše tělo potřebovat. Aby byl Váš lázeňský zážitek dokonalý, v ceně je i použití ručníků, prostěradel a pantoflí.

Po relaxaci i dobrém jídle a pivu můžete vyrazit na procházku po městě. V samotném centru naleznete historické budovy, jako je Divadlo Antonína Dvořáka nebo Nová radnice. Na okrajích města Vás naopak překvapí významné prvky socialistického historismu, tedy sídliště se zelení, které dodnes slouží svým obyvatelům a jsou zároveň dokladem doby, které pominula.

Máte to sem daleko? Doporučujeme se podívat i na další zajímavé pivní pobyty s wellness! Další pivní pobyty s wellness v ČR


Chcete pivní wellness Ostrava darovat nebo sami zažít? 🎁