Wellness ubytování Němčice 🏡

Užijte si pohodový pobyt ve stylovém Vigvam resortu v Němčicích u Kolína. Resort nabízí úžasné služby, které zajistí dokonalou relaxaci a pohodu. Při pobytu si budete moci užít neomezený vstup do wellness centra, kde si můžete užít vířivku, saunu nebo ochlazovací bazén. Vynikající polopenzi s gurmánskou večeří nebo piknikovým košem, který si můžete vzít na romantickou procházku s přítelkyní nebo přítelem. Dominantou resortu je nepřehlédnutelná stavba tyčící se uprostřed areálu. Je to světový rekordman podobných staveb, celodřevěný vigvam. Obdivovat tuto výjimečnost budete moci z naprosté blízkosti, prohlídka vigvamu je totiž součástí pobytu. Tato unikátní stavba se zvedá až do výšky necelých 23 metrů, což z ní činí nezapomenutelnou dominantu resortu. Více o wellness pobytu v Němčicích


Na co se můžete těšit?

Příjezd do resortu vám zpříjemní lahodný welcome drink, po kterém se budete moci ubytovat v prostorném, pohodlném dvoulůžkovém pokoji penzionu Vigvam. Těšit se můžete na úžasnou polopenzi v luxusním podání. Restaurace si zakládá na čerstvé, domácí kuchyni. Snídaně vám budou romanticky naservírovány přímo na pokoj. Večeře potěší vaše chuťové buňky degustačním menu jeden večer a tříchodovou večeří večer druhý.

Pro dokonalou relaxaci neváhejte využít neomezeného vstupu do wellness centra s vířivkou či saunou. Připraven pro Vás také bude bohatý piknikový koš, který obsahuje domácí kváskový chléb, prosciutto, rukola, Caesar wrap, variace sýrů, oliv, čerstvé ovoce, dezert ve skleničce, láhev vína, láhev domácí limonády. Pro dokonalý zážitek je vám k dispozici zapůjčení vozu Fiat 500, takže si můžete vybrat místo v širokém okolí podle vašich představ.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další wellness pobyty, které zprostředkováváme! Další wellness pobyty v ČR


Chcete wellness ubytování v Němčicích darovat nebo zažít? 🎁

Vigvam resort nabízí nejen skvělé služby a komfort, ale také jedinečnou atmosféru a prostředí, které vás zaručeně okouzlí. Pobyt v tomto resortu bude určitě nezapomenutelným zážitkem pro vás i vašeho partnera. Pořiďte si voucher na svůj pobyt ještě dnes a užijte si pohodový a relaxační pobyt ve Vigvam resortu.