PIVNÍ LÁZEŇ PLZEŇ 🍺

Plzeňské město přichází s inovativním způsobem relaxace, který potěší nejen milovníky piva, ale i všechny, kdo touží po netradičním odpočinku. Pivní lázně Svijany spojují výjimečné kouzlo Svijany piva s hřejivým pohlcením teplé koupele, což vytváří dokonalý mix pro vaši relaxaci. Můžete si tuto zážitkovou chvíli užít v samotě nebo v příjemné společnosti svých blízkých či přátel. A to vše s nekonečným proudem čerstvě natočeného piva. Zjistit více o pivní lázni Plzeň


Na co se můžete v pivních lázních Plzeň těšit?

Zážitek začíná, jakmile usednete do tisícilitrové vířivé kádě, vyrobené z dubu královského, který se tradičně považuje za symbol dlouhověkosti a odolnosti. To však není jediný důvod, proč byste se měli těšit na tento nevšední relaxační rituál. Pivní koupel má mnoho pozoruhodných benefitů. Díky pivovarským kvasnicím, bohatým na vitamíny B a aktivní enzymy, se vaše kůže regeneruje, a co víc, tato koupel prospívá i lidem trpícím ekzémem. Chmelové silice uvolňují póry a přispívají k celkové revitalizaci těla. Při teplé vodě a jemné masáži od vířivky ucítíte, jak se vaše ztuhlé svaly uvolňují, a dokonce se zbavíte i napětí v duši. Po skvělé lázni si můžete dopřát odpočinek na pohodlném slaměném lůžku před horkými kachlovými kamny. Aby se tato pohodička stala ještě lepší, budete mít možnost ochutnat čerstvý pivní chléb, stejně jako neomezené množství světlé i tmavé plzničky, která vám bude k dispozici po celou dobu vašeho pobytu v pivních lázních. Jde tak o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!


Chcete pivní lázně Plzeň vyzkoušet nebo snad darovat? 🎁

Na výběr je poukaz zaslaný do emailu, který lze poté vytisknout nebo zvolit dárkové balení – skládací obálka, truhla s páčidlem a další… Pivní lázeň Plzeň a dárková balení zprostředkovává zážitková agentura Adrop.cz. Samozřejmě si tento relax můžete dopřát i zcela sami! Máte zájem?