Pivní wellness Mariánské lázně 🍺

Pro opravdové milovníky pohodlí, relaxace a dobrého jídla je jako stvořený tento luxusní pivní wellness pobyt v Mariánských lázních. Historické a skutečně krásné město totiž nenabízí jen běžné lázeňské procedury a popíjení léčivých pramenů. Vyzkoušejte něco jiného, užijte si Vaši dovolenou v hotel Schlosshotel Marienbad. Jak už název napovídá, budete se cítit jako na zámku! Více o pivním pobytu Mariánské lázně


Na co se můžete při pivním pobytu lázně těšit?

Příjemné prostředí a maximální komfort Vám zajistí ubytování v útulných pokojích s vlastním balkonem i sociálním zařízením. Zkrátka rozhodně nepřijdou ani milovníci dobrého jídla. Na přivítanou Vás čeká přípitek, místní hotelová restaurace s tradiční balkánskou kuchyní si pro Vás připravila snídaně ve formě teplého i studeného bufetu, při kterých si pochutnáte také na zdravém jídle z fit-corner, ovoci, kávě či čaji, a které Vás skvěle naladí na celý den. Na jeho závěru Vás naopak čeká tříchodová večeře s výběrem z pěti hlavních chodů s možností vegetariánské či bezlepkové stravy. K Vašim jídlům si můžete vychutnávat místní pivo Chodovar.

A po dobré snídaní na řadu přichází relaxace v místním wellness. Zde Vás bude čekat obličejová pivní maska, která pokožku Vašeho obličeje vyživí, vyhladí a sjednotí její barvu. Následovat bude antistresová masáž hlavy. V ceně pobytu je také hodinový pobyt v městském bazénu, kde si na své přijde opravdu každý. Využít můžete bazén pro klasické plavání, saunu, vířivku, ale také tobogán! Městský bazén se nachází asi 800 m od hotelu, můžete tak cestu do něj využít jako příležitost k procházce po překrásném lázeňském městě, prohlédnout si místní kolonády nebo třeba proslulou Zpívající fontánu. Jde tak o TOP dárek pro všechny pivaře!


Chcete pivní wellness Mariánské lázně darovat nebo sami zažít? 🎁