Pivní wellness s ubytováním Pozlovice 🍺

V samém srdci Valašska na Vás čeká výborné jídlo, skvělé pivo, relax v pivní lázni a krásná krajina vybízející k výletům a rozhledům po okolí. Láká Vás prožít společný klidný čas bez starostí a shonu běžných dní? Neváhejte a podívejte se, co vše Vám v našem balíčku nabízí Pivní wellness Pozlovice! Na své si přijdou milovníci relaxace, gurmáni i pivní odborníci. Více o pivním pobytu Pozlovice


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Maximální pohodlí Vám přinese ubytování ve stylovém komfortním pokoji s přístupem k Wi-Fi, o Váš žaludek se pak skvěle postará Valašský šenk Ogar, kde budete mít v ceně pobytu zajištěnou polopenzi. Ke snídani si tedy vychutnáte sladké, slané, teplé i studené pochoutky z bohatého rautu. K večeři se dočkáte tříchodového menu a první večer také welcome drinku.

Po dobrém jídle i odpočinku v krásných pokojích jistě oceníte pobyt v pivní lázni pro dvě osoby na jednu hodinu. Pivní lázeň díky obsaženým látkám vyživí, zjemní a vyhladí Vaši pokožku, a vy se tak budete cítit svěží a odpočinutí. Příjemným doplněním pobytu v pivní lázni je také neomezená konzumace piva po dobu jejího trvání. Pokud Vás tato procedura zaujme, se slevou 30% si ji můžete kdykoliv zopakovat. Stejnou slevu můžete také využít na finskou saunu a masáže, které pivní wellness v Pozlovicích také nabízí. Jde tak o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!

Výletníci a milovníci přírody by neměly opomenout v jakém kraji se nachází. Pozlovice totiž leží v oblasti známých Bílých Karpat. Navštívit tedy můžete celou řadu krásných míst – historických obcí, lesnatých vrcholů místních hor i rozlehlých kvetoucích luk. V bezprostřední blízkosti Pozlovic leží také vodní nádrž Luhačovice, která přímo vybízí ke koupání a dalším vodním radovánkám v létě nebo k procházce v jejím okolí v ostatních částech roku.

Máte to sem daleko? Doporučujeme se podívat i na další zajímavé pivní pobyty s wellness! Další pivní pobyty s wellness v ČR


Chcete pivní wellness Pozlovice darovat nebo sami zažít? 🎁