Jetsurfing Slapy – Motorový surfing 

Zapomeňte na klasické surfování na vlnách – s Jetsurfem zažijete nevídaný adrenalin kdykoliv a kdekoliv! Tento úchvatný vodní sport vám otevře dveře do světa vzrušení spojeného s rychlostí a naprostou svobodou na hladině. Na podrážkách budete mít prkno s integrovaným motorem, který vás pohání na úžasnou rychlost dosahující až 60 km/h. A co je nejlepší? Ovládáte ho výhradně svými pohyby těla a regulací plynu vlastní rukou! Jetsurf je vytvořen z lehkého karbonu a při jeho výrobě spolupracovali dodavatelé komponentů s bohatými zkušenostmi z prostředí Formule 1, což zajišťuje excelentní kvalitu a extrémní odolnost. Připravte se na nezapomenutelný zážitek a objevte nový dimenzi vodních sportů! Více o jetsurfingu ve Slapech


Jak jetsurfing Slapy probíhá?

Jetsurfing Slapy

Vše začíná krátkým školením na pevnině, kde Vás instruktor seznamí se všemi klíčovými informacemi o světě jetsurfingu- od jeho principů fungování po tipy, jak si plně užít zážitek. Následně vás prakticky provedeme tím, jak se postavit na jetsurf a jak ho ovládat v různých pozicích (ležící, klečící) a co dělat, pokud se vám přeci jen podaří skončit ve vodě. Poté následuje střídání mezi aktivní jízdou a odpočinkem, během něhož na vás čekají další cenné rady a triky na zdokonalení vašich dovedností. A pokud jste zkušení sportovci se zálibou v snowboardingu, wakeboardingu nebo kitingu, pravděpodobně se na konci kurzu dostanete i k základním trikům, jako jsou skoky z vody nebo slalom. Jetsurf Slapy je skvělou volbou pro každého, kdo miluje vodní sporty, bez ohledu na věk!

Pokud to sem máte daleko, můžete Jetsurf vyzkoušet i ve Valticích. Líbit by se také mohly další vodní sporty.


Chcete jetsurfing zažít nebo darovat? 🎁

Neváhejte a vydejte se na jedinečnou vodní dobrodružnou cestu plnou rychlosti, svobody a vzrušení! S Jetsurfem budete proplouvat vodními plochami jako nikdy předtím. Přijďte a objevte svět Jetsurfingu ve Slapech!