Indoor surfing – Surf arena Praha 🌊

Víte, že surfování už není jen o vlnách na moři? V Surf Aréně v Praze Letňanech si můžete zažít skvělý vodní zážitek i při indoor surfingu! Tato jedinečná atrakce vás zcela pohltí a zaručeně vám přinese pocit, že jste na pláži uprostřed surfování, a to přesto, že se nacházíte ve střední Evropě. Při indoor surfingu v Surf Aréně si můžete užít naprosto jedinečnou atmosféru a zapomenout na fakt, že Česká republika nemá přímý přístup k moři. Tady na vás čeká vodní vlna, která je stabilní a perfektně se hodí jak pro ostřílené surfaře, tak pro úplné začátečníky. Ať už jste jakéhokoli surfování zkušenosti, indoor surfing je pro vás skvělou volbou.

Aktualizace: Omlouváme se, ale v současnosti není indoor surfing k dispozici. Doporučit ale můžeme skvělý Jetsurfing a další vodní sporty v naší nabídce. Jít na další vodní zážitky


Jak indoor surfing (Surf arena Praha) probíhá?

Indoor surfing v surf arena Praha

Nemusíte se obávat, že budete na tom sami. Na celý zážitek vám bude asistovat profesionální surfař, který se postará o to, abyste se cítili bezpečně a zároveň se naučili základy a různé triky surfování na umělé vlně. V Surf Aréně si můžete užít indoor surfingu na věkově přístupném simulátoru již od 6 let, takže celá rodina si může užít společnou adrenalinovou zábavu na vodě. A jak taková surferská lekce v Surf Aréně probíhá?

Nejprve vám instruktor poskytne podrobné vysvětlení a instrukce o tom, jak se správně postavit na prkno a jak ovládat pohyb na umělé vlně. Poté přijde na řadu praktická část, kdy si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je surfovat na bodyboardu. Až zvládnete tuto fázi, přijde na řadu další level – surfování vestoje. Půjdete do toho?

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme parádní motorový surf – Jetsurf!


Chcete indoor surfing zažít nebo darovat? 🎁

Aktualizace: Omlouváme se, ale v současnosti není indoor surfing k dispozici. Doporučit ale můžeme skvělý Jetsurfing a další vodní sporty v naší nabídce. Jít na další vodní zážitky