Kurz sushi Praha 🍣

Sushi, to neodolatelné japonské umění přípravy pokrmů, které očarovalo chuťové pohárky po celém světě. Toto tradiční jídlo v sobě skrývá mistrovství v jednoduchosti a harmonii chutí. Při jeho přípravě jsou klíčové dvě hlavní složky: kvalitní ryba nebo mořské plody a speciálně připravená rýže, která vytváří dokonalý základ. Aby se dosáhlo opravdu autentického sushi, je nezbytné ctít tradice, které sahají až do 8. století, kdy sushi sloužilo jako způsob konzervace ryb. Více o kurzu sushi v Praze


Jak kurz přípravy sushi Praha probíhá?

Kurz sushi Praha

Zažijte nezapomenutelný kurz sushi v Praze, který vás provede tajemstvím této delikatesy. Během průběhu kurzu budete mít příležitost seznámit se s nezbytnými postupy, technikami a způsoby servírování. Naučíte se připravit dokonalou rýži, správně nakrájet rybu a zvládnete zdobit talíř jako pravý profesionál. Po tomhle výživném sushi kurzu si každý gurmán zvládne připravit tuto skvělou japonskou pochoutku ve své vlastní kuchyni. Oslníte své přátele, drahou polovičku při výročí nebo si připravíte večeři plnou úžasných chutí. Během kurzu se dozvíte spoustu zajímavostí o tomto vynikajícím pokrmu a získáte potřebné dovednosti, abyste s jistotou zvládli přípravu maki, nigiri, california rolls a dalších oblíbených druhů sushi. Vše co si sami připravíte si také sníte nebo odneste domů. Nezní to skvěle?


Jaké jsou recenze na kurz sushi v Praze?

Lidský přístup , pochopil jak má vypadat sushi děkuji za trpělivost. Stanislav S., hodnocení: 5/5

Skvělý přístup lektora. Kateřina K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete kurz přípravy sushi Praha absolvovat nebo darovat? 🎁

Kurz sushi v Praze je jedinečným a originálním dárkem pro všechny milovníky japonské kuchyně. S platností poukazu po dobu minimálně 12 měsíců máte jistotu, že obdarovaný si může vybrat termín, který mu nejlépe vyhovuje. Bude to pro něj nezapomenutelný zážitek, kdy se naučí umění přípravy sushi od základů, a to v profesionálním prostředí. Ať už oslavuje narozeniny, výročí nebo jen chce prožít nezapomenutelný den, tento dárek ho potěší a zanechá v něm vzpomínky na chutě a vůně Japonska po celý následující rok.