Barmanský kurz Praha 🍸

Pokud hledáte zábavný a naučný zážitek pro začátečníky v oblasti barmanského umění, nenajdete nic lepšího než co nabízí barmanský kurz Praha! Na tomto jednodenním kurzu se účastníci naučí všechny klíčové dovednosti potřebné pro práci za barem a přípravu osvěžujících koktejlů. Pod dohledem zkušených profesionálů se seznámí s různými druhy alkoholu, důležitými surovinami a barmanským vybavením, které je nezbytné pro perfektní servírování nápojů. Od základních míchačských technik až po tajemství uměleckého zdobení koktejlů, účastníci získají pevné základy v oblasti mixologie. Více o barmanském kurzu v Praze


Jak barmanský kurz v Praze probíhá?

Barmanský kurz Praha - naučte se skvělé drinky!

Průběh kurzu je plný zábavy a interaktivních aktivit. Hned na začátku se účastníci seznámí s různými druhy alkoholu, které jsou základem každého dobrého koktejlu, a dozví se o jejich charakteristikách a vhodném použití. Poté následuje praxe, kdy se každý účastník chopí míchacího náčiní a začne trénovat základní míchačské techniky. Během praktických cvičení si vyzkouší přípravu klasických koktejlů, jako je Piňa Colada, Tequila Sunrise a osvěžující Mojitó.

Piňa Colada je sladký a tropický koktejl, který se skládá z kokosového mléka, ananasové šťávy a bílého rumu. Je to osvěžující a exotický nápoj, často ozdobený plátkem ananasu a třešní.

Tequila Sunrise je krásný nápoj se sluncem na dně sklenice. Skládá se ze střídmé dávky tequily, pomerančové šťávy a někdy i grenadiny. Jeho charakteristickým rysem je postupné přecházení barev od červené až po oranžovou.

Mojitó je svěží koktejl s kubánskými kořeny. Obsahuje bílý rum, limetkovou šťávu, jednoduchý sirup, sodu a máty. Je to oblíbený letní nápoj, který skvěle chutná a přináší osvěžení v horkých dnech.

Ale kurz nezůstává pouze u klasiky. Účastníci se také seznámí s moderními trendy v oblasti mixologie a dozvědí se o inovativních přístupech k tvorbě koktejlů. Barmanský instruktor, který má bohaté zkušenosti s tímto uměním, bude po celou dobu kurzu k dispozici a rád odpoví na všechny otázky a podělí se o osobní tipy a triky, které získal během své kariéry. A aby toho nebylo málo, samozřejmě bude probíhat i ochutnávka připravených koktejlů, což představuje nejen zábavnou, ale i chutnou součást kurzu.


Jaké jsou recenze na barmanský kurz Praha?

Celý kurz probíhal v příjemné atmosféře a moc jsme si to užili. Teoretická část byla zajímavá i pro mě, jako pro laika. V praktické části jsme se naučili míchat nápoje různými způsoby a osvojili jsme si techniky příprav drinků. Vše bylo super, děkuji za zážitek. Monika F., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete barmanský kurz absolvovat nebo darovat? 🎁

Tento dárek je skvělou volbou pro všechny nadšence, kteří si rádi rozšíří své gastronomické dovednosti a pro ty, kteří hledají nový způsob, jak si užít své volné chvíle. S tímto poukazem zaručeně uděláte radost každému, kdo touží poznat tajemství za barem a zároveň si užít skvělou atmosféru na barmanském kurzu v Praze. A co je ještě lepší, tento zážitkový dárek nabízí flexibilitu a pohodlí, protože je platný po dobu 12 měsíců a lze ho snadno prodloužit. Stačí se rezervovat s dostatečným předstihem, a to nejméně 1 týden předem. Takže pokud znáte někoho, kdo miluje koktejly a rád by se stal koktejlovým králem, není třeba váhat.