Flyboarding Brno (Jihomoravský kraj) 🌊

Flyboarding Brno je vodní zážitek určen pro všechny, kteří mají touhu po dobrodružství a vášeň pro nové výzvy. Překonejte vlastní omezení a vyzkoušejte tento adrenalinový sport, který vás vrhne do nové dimenze zábavy. Buďte připraveni na úžasný zážitek, který si na dlouho zapamatujete. Přijďte do Brna a vychutnejte si flyboarding, který vám přinese nejen neuvěřitelnou radost, ale i nezapomenutelné vzpomínky. Jak flyboarding probíhá a na co se můžete těšit? Více o flyboardu v Brně


Jak flyboarding Brno probíhá?

Flyboarding Brno, parádní vodní zážitek

Před samotným zážitkem vás čeká podrobná instruktáž, která vám představí flyboard, jeho funkce a bezpečnostní postupy. Poté obdržíte veškerou potřebnou výstroj, včetně helmy, vesty a neoprenového obleku, které vám poskytnou stabilitu a ochranu během celého letu.

Když budete připraveni, přesunete se na vodu a tam vás očekává instruktor ovládající vodní skútr, který generuje vodní proudy směřující do hadice připojené k vašemu flyboardu. S postupně regulovanou silou vodních proudů se budete cítit, jak vás vzduch unáší nad hladinou vody, a vy budete moci ovládat směr a výšku svého letu pohybem těla a nohou. Půjdete do toho?

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také super zábavný Jetsurf!


Chcete flyboarding zažít na vlastní kůži nebo jej darovat? 🎁