Flyboarding Doksy (Liberecký kraj) 🌊

Vstupte do ohromujícího světa flyboardingu v Doksech a připravte se na neuvěřitelné dobrodružství, které vybočuje z běžné reality. S flyboardem se zvednete do výšky až 10 metrů nad hladinu a proplouváte vzduchem s adrenalinem pulsujícím v žilách. Představte si, jak se vznášíte nad vodou, ovládáte směr a výšku pohybem těla a nohou. Stačí jen mít touhu po adrenalinu a vášeň pro vodní sporty. Přijďte a zažijte nezapomenutelný zážitek, který vám přinese nové vzrušení a pocit svobody! Více o flyboardu v Doksech


Jak flyboarding Doksy probíhá?

Flyboarding Doksy

Před vstupem na flyboard se nejprve seznámíte s jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními prostřednictvím instruktáže. Následně obdržíte veškerou potřebnou výstroj, včetně helmy a vesty, které zajišťují vaši bezpečnost během celého zážitku. Poté se přesunete na vodu, kde instruktor ovládá vodní skútr, který generuje vodní proudy směřující do hadice, připojené k vašemu flyboardu.

Až budete připraveni, instruktor postupně upraví sílu vodních proudů a okamžitě pocítíte, jak vás tyto proudy zvednou nad hladinu vody. Během letu budete mít plnou kontrolu nad směrem a výškou pohybem těla a nohou. Nebojte, instruktor bude pečlivě sledovat váš pokrok a zajistí, aby váš zážitek byl naprosto bezpečný a plně si ho užijete.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také super zábavný Jetsurf!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁