Flyboarding Brandýs nad Labem (Praha) 🌊

Vstupte do úchvatného světa flyboardingu v Brandýse nad Labem a prožijte neuvěřitelný příběh, který vybočuje z běžné reality. Zcela doslova se proměňte v akčního hrdinu, který vzlétá do vzduchu jako Spiderman a čelí Green Goblinovi. S revolučním flyboardem se vyšplháte až do výšky 10 metrů nad hladinu a proplouváte vzduchem s adrenalinem pulzujícím v žilách. Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale stačí mít touhu po dobrodružství a vášeň pro vodní sporty – vše ostatní je připraveno pro váš nezapomenutelný zážitek. Více o flyboardu v Brandýse n. L.


Jak flyboarding Brandýs nad Labem probíhá?

Flyboarding Brandýs nad Labem

Před samotným flyboardingem vás čeká instruktáž, která vás seznámí s flyboardem, jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními. Následně obdržíte veškerou nezbytnou výstroj, helmy a vesty, které zajistí vaši bezpečnost během celého zážitku. Po krátké teoretické části se přesunete na vodu, kde instruktor ovládá vodní skútr, který generuje vodní proudy směřující do hadice připojené k flyboardu.

Až budete připraveni, instruktor postupně upraví sílu vodních proudů a vy okamžitě pocítíte jejich sílu, která vás zvedne nad hladinu vody. Během letu budete schopni ovládat směr a výšku pohybem těla a nohou. Nemusíte se obávat, instruktor vás bude pečlivě sledovat, aby se ujistil, že prožíváte zážitek bezpečně a plně si ho užíváte.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také super zábavný Jetsurf!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁