Kurz lezení – Ferrata Děčín 🧗

Ferraty nejsou jen o lezení v horách, ale také o lezení v kopcích, skalách a horolezeckých oblastech ve městě. A právě takovým místem je via ferrata Pastýřská stěna, která se nachází téměř v centru města Děčín. Tato via ferrata nabízí nádherný výhled na děčínský zámek na protějším břehu Labe, celé město i na Labské údolí s jeho majestátními skalními stěnami. Děčínská ferrata nabízí několik cest různých obtížností, takže si ji užijí jak dospělí, tak děti, zkušení lezci i úplní začátečníci. Každý se může těšit na parádní zážitek, radost z pohybu a překonání vlastního strachu, a krásné výhledy. Půjdete do toho a vyzkoušíte kurz lezení na ferratách právě v Děčíně? Více o lezení na ferratě v Děčíně


Jak lezení s instruktorem na ferratě probíhá?

Via ferrata Děčín

V rámci kurzu Vám bude zapůjčeno potřebné vybavení – přilba, jistící ferratový set i úvazek, a naučíte se, jak s ním správně a bezpečně zacházet. Vše si vysvětlíte i vyzkoušíte a až poté vyrazíte na samotný přelez zajištěné cesty. Ten si budete moct vyzkoušet hned několikrát a zážitek si tak pořádně vrýt pod kůži. Ale pozor, radost z lezení, doteku vyhřátých skal a dech beroucích výhledů je návyková!

V Ústeckém kraji doporučujeme také – ferratu České Švýcarsko a ferratu Vaňov.


Chcete lezení na ferratě v Děčíně zažít nebo darovat? 🎁

Ferraty jsou skvělým způsobem, jak se dostat do náročného terénu, aniž byste museli být zkušeným horolezcem. Lezení na ferratách je také skvělou příležitostí pro rodinné výlety a pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a neobvyklého. Tak neváhejte a vyrazte na via ferrata Pastýřská stěna v Děčíně a zažijte skvělý zážitek!