Kurz lezení na skalách Děčín 🧗

Kurz lezení na skalách Děčín je vhodný spíše pro začátečníky, kteří chtějí zjistit co vše obnáší lezení na skalách. Bezpečnost je samozřejmě na prvním místě a tak budete v rukách zkušeného instruktora. Leze se v lokalitě Děčínského Sněžníku, který je vrcholem Děčínské vrchoviny, jde o pískovcovou skálu. Prožijete parádní den na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. Navíc poznáte svět z jiné perspektivy a možná překonáte sami sebe. Na výběr máte jednodenní nebo dvoudenní horolezecký kurz.


Jak kurz lezení v Děčíně (Sněžník) probíhá?

Kurz lezení na skalách Srbsko (Středočeský kraj)

Kurzem horolezení na skalách Vás provede instruktor horolezectví, který vše potřebné vysvětlí a hlavně prakticky ukáže. Rozhodně se nebojte na cokoli zeptat! Získáte tak všechny potřebné dovednosti pro bezpečný pohyb při lezení na skalách. Co vše se v rámci kurzu lezení naučíte – Jak se správně navázat na lano, jak jistit sebe během cesty nahoru i spolulezce nebo jak založit jistící stanoviště, tzv. štand. Půjdete do toho?


Recenze na kurz lezení na skalách Děčín:

Instruktoři byli super…vše nám úžasně vysvětlili a se vším nám pomohli. Prostě super parta. Moc děkuji za krásný zážitek. Květa R., hodnocení: 10/10

Zdroj: Zazitky.cz

Chcete kurz lezení na skalách Děčín darovat nebo vyzkoušet? 🎁