Ubytování ve stanu na stromech Chotýšany 🏕️

Vyzkoušejte si opravdu nevšední pobyt v Cocoon Tree! Speciální stan skrytý mezi stromy vám nabídne pohodlnou postel a privátní SPA terasu s vířivkou! Vydejte se strávit noc či dvě do jedinečného závěsného stanu připomínajícího svým tvarem opravdový kokon. Průměr 3 metry vám zajistí dost prostoru na válení v pohodlné velké posteli. Prodyšný materiál obalu dopřeje průběžný přísun čerstvého vzduchu. Chladných dní se ovšem bát nemusíte, kokon zvládne udržet i příjemné teplo. Více o pobytu ve stanu na stromě


Na co se můžete těšit?

Díky umístění stanu na hranici resortu Green Valley budete mít maximální soukromí, přesto však nepřijdete o jakýkoliv komfort. V místní restauraci vás bude čekat každé ráno vydatná snídaně, kterou si můžete objednat v piknikovém koši „až pod nos“. Cocoon Tree navíc disponuje nádhernou teráskou, kde naleznete nejen plnohodnotné sociální zařízení, ale především privátní vířivku! Užijte si romantický večer, uvolněte se ve vodě a odpočiňte si. Večerní atmosféru ještě podtrhne venkovní osvětlení nebo obloha plná hvězd.

Rádi se při odpočinku protáhnete? Zatoulejte se do okolních lesů nebo navštivte nedalekou Vlašim a její zámek se zámeckou zahradou. Možností máte spoustu a to se týká i dalších možností ubytování! Líbit by se mohl parádní glampingový pobyt v Igloo či pobyt v korunách stromů.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme prohlédnou všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování


Kde lze ubytování ve stanu na stromech Chotýšany zakoupit a kolik stojí?

Užijte si odpočinkový pobyt v Resortu Green Valley, kde se spojuje pohodlný luxus s přírodou a zážitky na které budete dlouho vzpomínat!