Glamping Chotýšany (u Benešova) 🏕️

Toužíte po unikátním úniku z každodenního shonu a rádi byste si užili luxusu v srdci přírody? Resort Green Valley, nacházející se nedaleko Vlašimi v malé obci Chotýšany, vám přináší jedinečný zážitek v podobě moderně zařízených Igloo. Pobyt pro 2 osoby zahrnuje ubytování na 1-2 noci v Igloo, snídaně v restauraci resortu, plně vybavené sociální zařízení, Wi-Fi zdarma a parkování na vyhrazeném parkovišti. Sezóna pro tento nezapomenutelný zážitek trvá od dubna do listopadu a pokud chcete, můžete si objednat i variantu s privátní vířivkou. Více o glampingovém ubytování Chotýšany s privátní vířivkou


Na co se můžete těšit?

Při vstupu do Igloo o průměru 7 metrů budete ohromeni prostornou a pohodlnou postelí, dvěma sofami ideálními pro klidné chvilky s knihou a designovým interiérem, který vytváří jedinečnou atmosféru. Velké okno vám každou noc umožní pozorovat zářící hvězdnou oblohu, a pokud preferujete soukromí, můžete si okno kdykoliv zakrýt neprůhlednými závěsy. Igloo je vybaveno klimatizací, která vás v letních měsících ochladí na příjemnou teplotu. Plně vybavená koupelna s moderním sprchovým koutem, podsvíceným zrcadlem a veškerým potřebným vybavením zajišťuje komfort a pohodlí během vašeho pobytu.

Ráno si můžete dopřát bohatou snídani v resortní restauraci. Pokud však toužíte po lenošení, není problém si snídani objednat do Igloo v piknikovém koši a užívat si ji přímo u svého ubytování. Poloha celého resortu Green Valley je ideální pro pěší výlety do nedaleké Vlašimi s jejím malebným zámkem nebo pro procházky okolními lesy. Po návratu si můžete zdarma půjčit různé deskové hry a karty a trávit společné chvíle s partnerem nebo přáteli.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme prohlédnou všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování


Kde lze glamping Chotýšany zakoupit a kolik stojí?

Užijte si odpočinkový pobyt v Resortu Green Valley, kde se spojuje pohodlný luxus s přírodou a zážitky na které budete dlouho vzpomínat!