Potápěčský kurz Jablonec nad Nisou 🤿

Přineste milovníkovi dobrodružství a umožněte mu objevovat podvodní svět s výstrojí na zádech, které nabízí potápěčský kurz Jablonec nad Nisou. Tento kurz mu přinese nezapomenutelné okamžiky, které na souši rozhodně nezažije. Během pětidenního kurzu potápění absolvuje ponory jak v bazénu, tak v otevřené vodě. Bude mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je být pod hladinou a naučit se všechny potřebné dovednosti potápění jako skutečný profesionál. Po dokončení kurzu se mu otevřou dveře do fascinujícího podmořského světa, kde se bude tiše proplétat mezi vraky a korály, nebo se může vydat do sladkovodních prostředí s tajuplnými jeskynními chodbami. Je to již jen na něm, jaký směr potápěním zvolí a kterou cestou se vydá na svou nezapomenutelnou potápěčskou dobrodružnou cestu. Více o kurzu potápění s certifikátem


Jak potápěčský kurz na zkoušku v Jablonci nad Nisou probíhá?

Během tohoto nabitého kurzu se dozvíte veškerou potřebnou teorii, seznámíte s potápěčskou výstrojí, naučíte se správně dýchat pod vodou s přístrojem a zvládnete základní dovednosti potápění. Vše vyzkoušíte při ponorech jak v bazénu, tak na volné vodě. Celý kurz si užijete v poklidu se zkušenými instruktory. Po absolvování kurzu získáte certifikát OWD, který umožňuje potápět se téměř na celém světě bez dohledu instruktora až do hloubky 18m. Není to skvělé?

Potápění na zkoušku Brno

Průběh kurzu potápění v bodech:

  • 1. den – administrativa, seznámení s výstrojí a její kompletace (4 hodiny)
  • 2. den – bazén – vstupní plavecké limity, technika kopání a šnorchlování (2 hodiny), výuka teorie na učebně (s přestávkami 8 hodin)
  • 3. den – bazén – výuka potápění s přístrojem (2 hodiny), výuka teorie na učebně (s přestávkami 8 hodin)
  • 4. den – potápění ve volné vodě – přesun na zvolenou lokalitu, praktická výuka, min. 2 ponory (9 hodin)
  • 5. den – potápění ve volné vodě – praktická výuka, min. 2 ponory, vyhodnocení (9 hodin)

Nepotřebujete získat certifikát, ale jen se chcete naučit potápět a zjistit co vše to obnáší? Ve vedlejším Liberci můžete zažít ochutnávku potápění za výhodnější cenu! Více o ponoru na zkoušku v Liberci


Chcete potápěčský kurz Jablonec nad Nisou zažít nebo darovat? 🎁

Hledáte-li originální a nezapomenutelný dárek pro svého blízkého či blízkou, který miluje vodu, dobrodružství a zážitky na dovolené, potápěčský kurz může být tou správnou volbou. Darovat dárkový poukaz na potápění na zkoušku je jako otevřít dveře do fascinujícího podmořského světa, kde se snoubí krása přírody a adrenalin z dobrodružství. Poukaz má platnost min. 12 měsíců!