Potápěčský kurz Brno 🤿

Přineste milovníkovi dobrodružství a umožněte mu objevovat podvodní svět s výstrojí na zádech, které přináší potápěčský kurz Brno. Tento kurz mu přinese neobyčejné chvíle, které na souši rozhodně nezažije. Během čtyřdenního kurzu potápění absolvuje ponory jak v bazénu, tak v otevřené vodě. Bude mít příležitost vyzkoušet si, jaké to je být pod hladinou a naučit se všechny potřebné dovednosti potápění jako zkušený profesionál. Po absolvování kurzu si pak bude moci plně vychutnat podmořský svět na dovolené a proplouvat tiše mezi vraky a korály, nebo se vydat do sladkých vod s jeskynními chodbami. Je to již jen na něm, jaký směr potápěním zvolí. Více o kurzu potápění s certifikátem


Jak potápěčský kurz na zkoušku v Brně probíhá?

Potápění na zkoušku Brno

Během tohoto nabitého kurzu se dozvíte veškerou potřebnou teorii, seznámíte s potápěčskou výstrojí, naučíte se správně dýchat pod vodou s přístrojem a zvládnete základní dovednosti potápění. Vše vyzkoušíte při ponorech jak v bazénu, tak na volné vodě. Celý kurz si užijete v poklidu se zkušenými instruktory. Po absolvování kurzu získáte certifikační kartu od renomované americké školy IANTD, která umožňuje potápět se na celém světě bez dohledu instruktora do hloubky 21m. Není to paráda?

Pokud potápěčský certifikát nepotřebujete, doporučujeme levnější variantu kdy vyzkoušíte to, co potápění obnáší – potápění na zkoušku v Brně.


Chcete potápěčský kurz Brno zažít nebo darovat? 🎁

Hledáte-li originální a nezapomenutelný dárek pro svého blízkého či blízkou, který miluje vodu, dobrodružství a zážitky na dovolené, potápěčský kurz Brno může být tou správnou volbou. Darovat dárkový poukaz na potápění na zkoušku je jako otevřít dveře do fascinujícího podmořského světa, kde se snoubí krása přírody a adrenalin z dobrodružství. Poukaz má platnost min. 12 měsíců!