Kurz freedivingu Brno 🤿

Otevřete si dveře do fascinujícího světa freedivingu a objevte jeho dobrodružství! Kurz freedivingu vás naučí zvládat neuvěřitelné výkony pod vodou, jako je plavání na jedno nadechnutí přes více než dva bazény nebo zadržení dechu pod vodou po dobu tří a více minut. Na kurzu překonáte své vlastní limity a získáte maximální kontrolu nad svým tělem. Zkušení instruktoři, včetně freedivera Petra Valy, který vyhrál česká i světová mistrovství, vám poskytnou veškeré znalosti a dovednosti potřebné pro freediving. Více o kurzu freedivingu


Jak kurz freedivingu Brno probíhá?

Freediving kurz Brno

Freediving je skvělý zážitkový dárek pro dobrodruhy, kteří touží objevovat podmořský svět. Ačkoliv by se mohl zdát jako adrenalinový sport, freediving je také o zklidnění a naslouchání svému tělu. Pod vodou si můžete skvěle odpočinout a uvolnit se. Freediving vám také umožní ponořit se do větší hloubky, než byste s přístroji dokázali.

Během dvoudenního kurzu se seznámíte s teorií i praxí freedivingu. V pátek odpoledne se v učebně dozvíte veškeré informace o fyziologii a bezpečnostních pravidlech potápění na nádech. Sobota bude věnována praktické části v bazénu, kde budete mít možnost procvičit statickou apnoe, dynamickou apnoe, strečink těla a techniku plavání s ploutvemi. Po absolvování závěrečného testu získáte mezinárodní certifikaci freedivingu.

Pokud hledáte klasický kurz potápění, nezoufejte! I ten je pro Vás v Brně připraven a to jako potápění na zkoušku nebo jako kurz potápění s certifikátem!


Jaké jsou recenze na freediving kurz?

Super zkušenost,jak se dají posunout limity člověka…. Petra F., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Chcete kurz freedivingu Brno zažít nebo darovat? 🎁

Hledáte-li originální a nezapomenutelný dárek pro svého blízkého či blízkou, který miluje vodu, dobrodružství a zážitky na dovolené, kurz freedivingu může být tou správnou volbou. Darovat dárkový poukaz na potápění na zkoušku je jako otevřít dveře do fascinujícího podmořského světa, kde se snoubí krása přírody a adrenalin z dobrodružství. Poukaz má platnost min. 12 měsíců!