Pobyt v tančícím domě Praha

Ponořte se do luxusu a exkluzivity během svého pobytu v Tančícím domě, ikonické stavbě, která se stala symbolem Prahy. Zarezervujte si jednu, dvě noci nebo víkendový pobyt a nechte se hýčkat nádherným výhledem na pražské Hradčany, který Vám poskytne neopakovatelný pohled na panoráma města. Vaše ráno začne bohatou snídaní v elegantní restauraci Ginger&Fred, kde si můžete vybrat z rozmanitého menu, abyste získali energii na celý den. Oslavte svůj pobyt lahví lahodné Champagne, která přidává do vašeho zážitku špetku luxusu a elegance. Více o pobytu v tančícím domě a víkendu v tančícím domě s večeří od Odřeje Slaniny


Tančící dům : Architektonická perla v srdci Prahy

Tančící dům Praha

Tančící dům, postavený v roce 1996, je ikonickou architektonickou dominantou v samém srdci Prahy. Jeho nezaměnitelný design, vytvořený světoznámými architekty Frankem Gehrym a Vladem Milunićem, připomíná tanečníky, což mu vyneslo neoficiální jméno „Fred a Ginger“. Nachází se na nábřeží Vltavy v blízkosti Národního divadla.

Tančící dům není pouze architektonickým skvostem, ale i funkčním komplexem, který zahrnuje kanceláře, restauraci a luxusní apartmány s dechberoucím výhledem na historickou Prahu a Hradčany. Díky svému unikátnímu vzhledu a strategickému umístění se stal oblíbeným turistickým místem a symbolizuje moderní tvář Prahy.

Zdroj: Czechtourism.cz

Jeho vnitřní prostory a apartmány poskytují nejen pohodlné ubytování, ale také možnost zažít atmosféru moderního luxusu v kombinaci s historickým kouzlem města. Pro milovníky architektury a ty, kteří hledají nezapomenutelný pobyt, nabízí Tančící dům jedinečnou možnost prožít Prahu z jiné perspektivy. Na co se můžete při pobytu uvnitř těšit?


Na co se můžete při pobytu v tančícím domě těšit?

Víkendový pobyt v Tančícím domě je zpestřen nejen jedinečným ubytováním a výhledem, ale také večeří připravenou samotným Ondřejem Slaninou, renomovaným šéfkuchařem. Tato gastronomická podívaná bude nezapomenutelným zážitkem pro vaše chuťové buňky, kdy se kreativní kulinářské umění setkává s jedinečným prostředím Tančícího domu. A to není vše! V nejvyšším patře Tančícího domu si můžete vychutnat mnohostranný zážitek. Při pohledu z vyhlídky zažijete ten nejhezčí pohled na Pražský hrad a panoráma města, což vytváří neopakovatelnou atmosféru. Skvělé drinky a mezinárodní gastronomie vám pak zpříjemní večery plné elegance a pohody. Celkově je pobyt v Tančícím domě nezapomenutelným souborem zážitků, které spojují pohodlí, vkus a krásu v srdci Prahy. Zarezervujte si svůj okamžik luxusu a nechte se unášet tancem elegance na jedinečném místě, které představuje špičku české architektury.

Máte to sem daleko? Doporučujeme se podívat na další netradiční pobyty – na zámku, glamping a další. Nejzajímavější netradiční pobyty v ČR


Chcete pobyt v tančícím domě zažít nebo snad darovat? 🎁

Zažijte neopakovatelný pobyt v srdci Prahy v Tančícím domě a ponořte se do světa luxusu a elegance. Buďte svědky panoramatického výhledu na Hradčany a nechte se hýčkat bohatou snídaní v restauraci Ginger&Fred, lahodnou Champagne a exkluzivní večeří od šéfkuchaře Ondřeje Slaniny. Prožijte okamžiky nevšedního luxusu sami pro sebe nebo tento nezapomenutelný zážitek darujte blízkým. Jak dlouho chcete zůstat?