Pivní výlet do Žateckého pivovaru 🍺

Připravte se na nezapomenutelný výlet do Žateckého pivovaru, kde se pivo stává uměním a historie pivovarnictví ožívá. Máme pro vás připravený plnohodnotný program plný zážitků a poznání, který vás zavede do srdce české kolébky chmele. Potěšíte se návštěvou pivovaru, muzea pivovarnictví a vodárenské věže což je skvělým programem pro jednu nebo dvě osoby. Jde o zážitek, který spojuje tradici s inovací, historii s přítomností, a chuť piva s kouzlem české kultury. Více o pivní výletu do Žatce


Na co se můžete při výletu do Žateckého pivovaru těšit?

Začneme exkurzí do Žateckého pivovaru, který prošel proměnou z velkovýroby piva na minipivovar v roce 2022. Během prohlídky se seznámíte s novými technologiemi minipivovaru a zároveň obdivujete původní měděné varny velkého pivovaru, které nesou historii pivovarnictví. Následně vás cesta zavede do Muzea pivovarnictví Žatecka, kde moderní provedení poskytuje jedinečný pohled do historie regionálních pivovarů. Projdete si vývoj malých i velkých pivovarů Žatecka a dokonce si vytvoříte vlastní virtuální pivní zážitek. S výstupem na vyhlídku vodárenské věže se otevře nádherný pohled na krajinu chmele. Uvidíte historické sušárny chmele, Dreherův pivovar a Chmelařství, největšího zpracovatele chmele v České republice.

Pivní dobrodružství zakončíte nejlepším způsobem – pivní degustací v restauraci U Orloje. Ochutnáte piva z nabídky Žateckého pivovaru a minipivovaru U Orloje. Čekají na vás čtyři degustační vzorky, z nichž dvě budou ze stálé nabídky a dvě podle aktuální sezóny. Aby zážitek byl dokonalý, můžete si na místě zakoupit i regionální lahvová piva. Degustaci si můžete zpestřit výtečným obědem nebo večeří v restauraci, kde připravují výbornou českou kuchyni. Jde tak o naprosto parádní dárek pro všechny pivaře!


Chcete pivní výlet do Žateckého pivovaru darovat nebo sami zažít? 🎁


Pokud hledáte originální dárek pro milovníka piva nebo si sami chcete dopřát nezapomenutelný zážitek, máme pro vás ideální nabídku! Přinášíme možnost zakoupit nebo darovat pivní výlet do Žateckého pivovaru. Tento výlet představuje skvělý mix historie, technologie a samozřejmě lahodného piva. Od exkurze novým Žateckým pivovarem, návštěvy Muzea pivovarnictví, až po výhled z vodárenské věže a zakončení degustací piva v restauraci U Orloje – vše to nyní může být vaše či vašeho blízkého. Překvapte svého milovaného nebo si dopřejte jedinečný zážitek a objevte tajemství českého pivovarnictví v srdci Žatecka!