Pivní wellness s ubytováním Štramberk 🍺

Štramberk, městečko na samém východě naší země, je známý především Štramberskýma ušima, perníkovou sladkou pochoutkou specifického tvaru. Ve Štramberku ale můžete zažít mnohem víc! Přímo na náměstí totiž najdete překrásnou historickou budovu s pivními lázněmi Štramberk Spa. Co Vás tu bude čekat? Více o pivním pobytu Štramberk


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Nejen zvenčí, ale také zevnitř zažijete historii. Povečeříte v restauraci s krbem a výbornou kuchyní, kde si můžete objednat mimo jiné jedno čtyřchodové menu, které je zahrnuto v ceně Vašeho pobytu. Ustelete si ve stylově vybavených pokojích a posedíte ve dvoře historické budovy na letní terase, třeba se sklenkou vína či šálkem kávy. V ceně Vašeho pobytu pro dva v hotelu je ubytování v dvoulůžkovém pokoji, snídaně, župan a přezůvky, ale také Wi-Fi připojení v celé budově. Nic tedy nebude bránit romantické odpočinkové dovolené ve dvou. Co dále pivní wellness s ubytováním Štramberk nabízí?

To hlavní Vás ale teprve čeká! Hotel je totiž propojen s areálem Lášských pivních kúpelí. V dřevěných kádích z dubů a modřínů si tu užijete pivní a vinné koupele sami i jako pár, schovat se před každodenním shonem a starostmi můžete v solné jeskyni, která navíc bude mít příznivé účinky na Vaše zdraví, využít můžete služby kosmetického salonu a v ceně Vašeho pobytu je také zahrnuta 25 minut dlouhá klasická masáž zad v místním masérském salonu. Jde o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!

Odpočatí a dobře najedení můžete vyrazit na procházku po malebném městě Štramberk i jeho okolí. Navštívit tu můžete zříceninu středověkého hradu s věží Trúba, která je turistům přístupná a prohlédnete si z ní město i krajinu kolem něj. Ve městě se propletete sítí úzkých uliček s krásnými roubenými domy a jen kousek od místa Vašeho pobytu si můžete rozšířit obzory v Muzeu Zdeňka Buriana, malíře pravěku nebo v Mini zoo Aqua Terra. Pobyty probíhají celoročně, především ty víkendové jsou však brzy obsazené, proto s rezervací neváhejte!


Chcete pivní wellness s ubytováním Štramberk darovat nebo sami zažít? 🎁