Pivní wellness s ubytováním Teplice 🍺

Pivní wellness s ubytováním Teplice nabízí parádní zážitek na který budete dlouho vzpomínat. V místním pivovaru Monopol si užijete se svou drahou polovičkou či někým jiným pivní pobyt se vším všudy – masážemi, saunou, koupelemi, výborným jídlem, degustací piva a luxusním ubytováním. Už se těšíte? Více o pivním pobytu a pivních lázních


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

V první řadě se můžete těšit na luxusní ubytování, dobré jídlo a samozřejmě místní pivo. Ochutnat budete moci svrchně i spodně kvašená piva. Nabídka piv je opravdu pestrá! Po dobrém jídle nepochybně oceníte nabídku zdejších pivních lázní. Čekat Vás tu bude chmelová nebo bylinná lázeň podle Vašeho výběru. Koupat se můžete sami nebo dohromady v jedné kádi. Těšit se také můžete na skvělou olejovou masáž a saunový ráj se třemi typy saun – finskou, bio a bylinkovou), nechybí tu ani parní komora a tzv. odpočívárna se solnou stěnou. Nezní to skvěle?

Po relaxaci a odpočinku v pivních lázních můžete vyrazit třeba na procházku po lázeňském městě či na zříceninu hradu Doubravka. Vynechat byste také neměli návštěvu hromové hory – Milešovky, královny Českého středohoří. Skvělou alternativou je výlet na kole po místních cyklostezkách.

Máte to sem daleko? Doporučujeme se podívat i na další zajímavé pivní pobyty s wellness! Další pivní pobyty s wellness v ČR


Chcete pivní wellness s ubytováním Teplice darovat nebo sami zažít? 🎁

Pivní pobyt v Teplicích nabízí dvě varianty pobytu – polopenze a pouze snídaně. Zakoupit si také můžete parádní pivní lázně bez pobytu. Ať vyberete cokoli, budete spokojeni! Jde tak o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře! Jakou variantu vyberete?