Pivní wellness s ubytováním Český Rudolec 🍺

Vstupte do kouzelného světa malebné krajiny České Kanady a dopřejte si jedinečný zážitek v zámeckém Pivovaru Grasel (dříve Zámecký Pivovar Český Rudolec). Tento pivní pobyt je jako stvořený pro všechny, kdo milují spojení přírody, wellness a lahodně vychlazeného piva. Balíček pro 2 osoby zahrnuje ubytování se snídaní v dvoulůžkovém apartmánu na 2 noci, finskou saunu s aromaterapií, pivní lázeň s relaxačními soli a pěnou, neomezenou konzumaci nepasterizovaného piva Vladyka, relaxaci s pivní hydratační maskou, degustační sadu piv, zdarma Wi-Fi a parkování. Přijďte si užít tento nezapomenutelný pobyt v penzionu a pivovaru Grasel, který se nachází v obci Český Rudolec nedaleko Jindřichova Hradce. Co pivní wellness s ubytováním Český Rudolec nabízí? Více o pivní pobytu v Českém Rudolci


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Ubytování v komfortním apartmánu pro dvě osoby přímo naproti historickému zámku Český Rudolec představuje skvostnou základnu pro váš odpočinek. Po příjezdu vás uvítá degustační sada piv, abyste mohli okusit různé chuťové nuance zlatavého moku. Ráno začíná bohatou snídaní, která vám dodá potřebnou energii na celý den. Vrcholným okamžikem vašeho pobytu je nezapomenutelné pivní wellness.

Začnete relaxací ve finské sauně s aromaterapií, která vaše tělo krásně prohřeje a připraví na další lázeňské procedury. Pivní lázeň, směs solí, pivní pěny, rašelinového extraktu, kvasnic, chmele a sladu, vás ponoří do jedinečného zážitku. Tato lázeň detoxikuje tělo, hydratuje pokožku a posiluje imunitu. Během relaxace vás budou obsluhovat pracovníci penzionu, kteří vám dopřejí pivní hydratační masku pro dokonalý celkový zážitek. A co víc, po celou dobu pivní lázně si můžete vychutnávat neomezenou konzumaci nepasterizovaného piva Vladyka z místního pivovaru. Po skvělém odpočinku zakončíte procedury relaxací v odpočívárně, kde budete zabaleni v teplé dece, poskytující vašemu organismu čas na vstřebání všech prospěšných látek. Jde o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!

Pobyt v penzionu Pivovaru Grasel není pouze o pivu, okolí České Kanady láká milovníky turismu a cyklistiky. Objevte malebnou Stříbrnou studánku a další krásy!

Máte to sem daleko? Doporučujeme se podívat i na další zajímavé pivní pobyty s wellness! Další pivní pobyty s wellness v ČR


Chcete pivní wellness s ubytováním Český Rudolec darovat nebo sami zažít? 🎁

Chcete rozšířit hranice relaxace a lásky k pivu? Co takhle darovat nebo si sami zažít úžasný pobyt spojený s pivním wellness v Českém Rudolci? Překvapte své blízké nebo sebe samotné tímto nezapomenutelným dárkem – kombinací malebného ubytování v zámeckém Pivovaru Grasel a osvěžujících procedur pivního wellness. Ponořte se do krásného spojení přírody, historie a lahodného piva, a dopřejte si neopakovatelný zážitek v srdci České Kanady.