Pivní pobyt Cvikov 🍺

Pivní pobyt Cvikov nabízí odpočinek v proudu pivní zábavy. Oblíbené nepasterizované pivo z Lužických hor lze dokonale poznat jen tak, že se ubytujete u jeho zdroje – tedy v pivovaru Cvikov. Pobyt dlouhý dvě noci a tři dny už je dost na to, abyste objevili kouzlo v kamenných sklepích zrajícího spodně kvašeného piva. Pivovar Cvikov je místo, kde k pivu servírují zážitky, poznání a odpočinek. Zjistit více o pobytu v pivovaru


Na co se můžete během pobytu v pivovaru Cvikov těšit?

Přijít pivu na kloub i na chuť můžete během pobytu v pivovaru Cvikov, ve kterém odložíte stres stranou a naplno se budete věnovat pouze sami sobě a pivu. Nezáleží na tom, že se s vaším partnerem, kolegou, kamarádkou neshodnete na tom, jestli je lepší třináctka Sváteční, dvanáctistupňový ležák Klíč, jedenáctka Hvozd, desítka Luž nebo osmička Sklář… hlavní je, že se vám u nás bude líbit. Většinu milovníků piva přiláká neomezená konzumace místního piva. Opravdu si tady budete moci vypít, co hrdlo ráčí! K pivu dostanete také lahodná marinovaná žebírka a připlatit si můžete i variantu s večeří. V ceně balíčku jsou snídaně, degustační prkénko, dezert a 60 minut trvající prohlídka pivovaru Cvikov i s výkladem. A tak co se piva týče, můžete být zase o něco chytřejší, což později můžete zúročit u piva ve vaší oblíbené hospodě. Jde tak o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!

Dámy chcete si udělat dámskou jízdu? Tak přijďte sem nebo do pivovaru Cvikov „ukliďte” vaše drahé polovičky. Pánové, chcete vysvětlit vašim ženám, proč v hospodě u piva trávíte tolik času? Vezměte je s sebou na romantický pobyt, kde pivo budou moci poznat z trochu jiné stránky. Pobyt v pivovaru Cvikov je určen pro dvě osoby a dostupný je ve dvou verzích (s večeří a bez). Je to ideální možnost, jak se obloukem vyhnout každodenním starostem nebo je zkrátka nechat doma. Pivovar Cvikov je perfektním výchozím místem pro řadu výletů po okolí. Nudit se zaručeně nebudete!


Jaké má pivní pobyt Cvikov ohlasy?

Krásné čisté pokoje, super restaurace v areálu – pivo vynikající, moc nám chutnaly i zákusky a vše, co jsme v restauraci měli. Žebra, která byla v rámci voucheru byla také skvělá, velká porce a spousta příloh a oblohy. Bohaté snídaně, velký výběr a také čerstvě připravované lívance nebo vejce dle přání hostů. Prohlídka pivovaru byla také zajímavá. Cvikov je perfektní výchozí místo pro spoustu výletů. Celkově jsme se zážitkem byli velmi spokojeni a určitě můžeme doporučit. Petra S., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Chcete pivní pobyt v pivovaru Cvikot zažít nebo snad darovat? 🎁

Na výběr je poukaz zaslaný do emailu, který lze poté vytisknout nebo zvolit dárkové balení – skládací obálka, truhla s páčidlem a další… Pivní pobyt v pivovaru a dárková balení zprostředkovává zážitková agentura Adrop.cz. Samozřejmě si tento pivní zážitek můžete dopřát i zcela sami! Půjdete do toho?