Pivní wellness s ubytováním Kyjov 🍺

Do jihomoravského městečka Kyjov by většina lidí putovala za ochutnávkami vína, návštěvami sklepů a vinobraním. Nenechte se ale zmást, najdete tu totiž to pravé i pro milovníky piva. V místním pivovaru si užijete se svou drahou polovičkou pivní lázeňský pobyt se vším všudy – lázeňskými procedurami, výborným jídlem, luxusním ubytováním a především s neomezenou konzumací piva po celou dobu pobytu. Už se těšíte? Více o pivním wellness s ubytováním


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Kyjovský pivovar svému jménu dává za pravdu. Pivo se tu skutečně vaří a ne jen tak ledajaké. Běžně tu ochutnáte třeba Kateřinu – výčepní prémiovou desítku nebo Kyjovský prémiový ležák dvanáctku. Místní sládek ale připravuje také sezónní speciály, těšit se můžete na medové pivo Vilík nebo polotmavý Jantar. Pokud si svůj pobyt naplánujete na první pátek v měsíci, budete mít možnost být u “pivní premiéry”, každoměsíčního představení nového druhu piva, který pivovar připravil. V místní restauraci budete pivem moct zapíjet třeba večeře, které jsou v ceně Vašeho pobytu, stejně jako bohaté bufetové snídaně. Kdo by se chtěl do výroby piva a jejích zvláštností ještě více pohroužit, může v rámci pobytu využít možnost exkurze do pivovaru s odborným výkladem.

Po dobrém jídle nepochybně oceníte nabídku zdejších pivních lázní. Čekat Vás tu bude chmelová nebo kvasnicová lázeň podle Vašeho výběru. V dubové či modřínové vaně ze dřeva z Bílých Karpat se ponoříte do lázně s chmelovou sladovou složkou, která promasíruje, zjemní a vyhladí pokožku, nebo do lázně s pivovarskými kvasnicemi, které jsou plné vitamínu B, který Vaší kůži vyživí a vyhladí. Jde tak o naprosto ideální dárek pro všechny pivaře!

Pro koho by lázeňský pobyt byl příliš poklidný a relaxační, může využít hodinu squashe se zapůjčením vybavení nebo vyrazit na výlet do okolí. Vinařské stezky a vesnice, zámek Milotice nebo želetická obora, tady všude můžete objevovat a užívat si dovolenou.


Chcete pivní wellness s ubytováním Kyjov darovat nebo sami zažít? 🎁