Pivní wellness s ubytováním Klášter 🍺

Jste rádi originální a všude první? A k tomu milujete relax a netradiční zážitky? Pak je pivní wellness v pivovaru Klášter (Hradiště nad Jizerou) to pravé pro Vás. Jedná se totiž o nejnovější pivní lázně v České republice. Zavítáte navíc na hranici Českého ráje, který se svým množstvím krásných zámků, historických hradů a tajuplných skalních měst přímo vybízí k výletům a procházkám přírodou. Ještě předtím si ale vychutnejte dobré pivo, skvělé jídlo a příjemnou relaxaci v pivních lázních Klášter. Místní pivovar nemá svůj název jen tak pro nic za nic. Historické kořeny objektů, ve kterých budete přebývat totiž sahají až do 12. století, kdy na tomto místě začal řád cisterciáků stavět svůj klášter. Více o pivním pobytu Klášter


Na co se můžete při pivním pobytu těšit?

Při pobytu se dočkáte maximálního komfortu, klidu a pohody. Ubytovaní budete ve čtyřhvězdičkovém pokoji s historickými prvky v budově bývalé sladovny ze 16. století. Tu správnou historickou atmosféru dokreslí také návštěva restaurace v historickém sklepení, kde si za svitu svíček užijete slavnostní přípitek skleničkou sektu i romantickou večeři s výběrem z několika druhů menu.

Ta pravé pohoda a relaxace pro Vaše tělo i ducha Vás ale bude čekat ve sklepních pivních lázních. Užijete si zde pivní lázeň pro dvě osoby, která se postará o Vaši pokožku. Díky látkám, které obsahuje, ji vyčistí, vyhladí a vyživí. Pro zvýšení jejího účinku Vás bude následně čekat chvíle naprostého klidu v bavlněné zábalu. Celou lázeňskou terapii Vám zpříjemní popíjení Klášterského piva, které je po dobu terapie zdarma. Využít můžete také bazén s historickým klenbovým stropem a vířivku, oboje můžete v předem daných časových pásmech využívat v rámci Vašeho pobytu zdarma. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení v celém areálu i parkování zdarma přímo na místě.


Chcete pivní wellness s ubytováním Klášter darovat nebo sami zažít? 🎁