Kurz přípravy kávy Praha ☕

Milujete kávu a bez voňavého šálku si nedokážete představit den? Rádi byste se o kávě i její přípravě dozvěděli víc, abyste si ji mohl vychutnávat skvěle jako v kavárně i u sebe doma? Vydejte se na kurz přípravy kávy v Praze, kde získáte všechny potřebné znalosti a dovednosti. Na tomto kurzu se dozvíte, co to vlastně káva je, jaké jsou její druhy a jak správně připravit dokonalý šálek kávy. Budete mít příležitost vyzkoušet si baristické nádobíčko a pracovat pouze s kvalitní arabikovou kávou.

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz přípravy kávy v Praze není v současnosti k dispozici. Líbit by se ale mohl kurz domácí přípravy kávy nebo kurz latté artu.


Jak kurz přípravy kávy Praha probíhá?

Kávový kurz Praha

Během kurzu přípravy espressa v Praze se naučíte kávu připravovat od samotného namletí až po vyladění chuťového profilu. Tento kurz je veden zkušenými baristy, kteří vám předají veškeré znalosti a techniky potřebné k přípravě skvělého espressa. V teoretické části se seznámíte s důležitými informacemi o správném množství kávy, ideální hrubosti mletí a správném čase extrakce. Poté přijde na řadu praxe, kde si vyzkoušíte přípravu espressa a budete mít možnost ochutnat vlastní výtvor.

Kurz je nabízen jak v Praze, tak i v Liberci, a bez ohledu na místo konání získáte komplexní a kvalitní výuku. Po absolvování kurzu budete schopni připravit skvělé espresso i v pohodlí vašeho domova. Líbit by se také mohl kurz Latté artu v Praze nebo exkurze do světa kávy v Hradci Králové.


Jaké jsou recenze na kávový kurz v Praze?

Řada zajímavým nových informací. Překvapilo mě jak velké rozdíly lze v chuti kávy vytvořit drobnými změnami v přípravě. Příjemný a dobře vystupující lektor. Aleš K., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Chcete kurz přípravy kávy Praha zažít nebo darovat? 🎁


Když přemýšlíte o dokonalém dárku pro milovníky kávy, není třeba hledat dále. Kurz přípravy kávy Praha je naprosto skvělým dárkem, který rozhodně potěší všechny, kdo si pochutnávají na šálku kávy. Dárkový poukaz na tento kurz přináší nejenom jedinečný zážitek, ale také možnost objevovat a prohlubovat své znalosti v přípravě této lahodné nápoje. Poukaz má platnost min. 12 měsíců!

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz přípravy kávy v Praze není v současnosti k dispozici. Líbit by se ale mohl kurz domácí přípravy kávy nebo kurz latté artu.