Kurz latté artu Praha ☕

Latté art je umělecká technika zdobení kávových nápojů, která spočívá v tvorbě vzorů a obrazců pomocí mléka na povrchu espresa. Je to skvělý způsob, jak zvýšit vizuální atraktivitu a estetickou hodnotu kávových nápojů. Latté art se nejčastěji provádí při přípravě cappuccina, kdy bílá mléčná pěna vytváří kontrastní obrazce na tmavé vrstvě espressa. Na intenzivním kurzu Latté art se dozvíte vše, co potřebujete k přípravě malých kávových uměleckých děl. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionální barista, tento kurz je vhodný pro všechny. Začnete od základů, a to perfektně připraveným espressem. Poté se budete učit připravovat cappuccino a zdobit jej pomocí techniky latte art. Více o kurzu latté art


Jak kurz latté artu Praha probíhá?

Kurz latté artu Praha

Kurz Latté artu Praha obsahuje krátkou teorii o latté artu, přípravu espressa jako základu pro perfektní cappuccino, práci s mlékem a jeho charakteristiky, techniky latte artu (free pouring a etching) a intenzivní praktický nácvik šlehání a tvorby latte artu. Budete trénovat základní i pokročilé obrázky, jako jsou srdce, rosetta, tulipán a mnoho dalších. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o jeho absolvování a budete mít dostatečné znalosti a dovednosti k vytváření působivých latte art děl. Kurz kávy – Latté art je nejenom skvělým způsobem, jak se naučit tuto uměleckou techniku, ale také příležitostí pro zábavné a kreativní zážitky. Doporučit můžeme i kurz přípravy kávy, který probíhá také v Praze.


Chcete kurz latté art zažít nebo darovat? 🎁

Když přemýšlíte o dokonalém dárku pro milovníky kávy, není třeba hledat dále. Kurz latté artu Praha je naprosto skvělým dárkem, který rozhodně potěší všechny, kdo si pochutnávají na šálku kávy. Dárkový poukaz na tento kurz přináší nejenom jedinečný zážitek, ale také možnost objevovat a prohlubovat své znalosti v přípravě této lahodné nápoje. Poukaz má platnost min. 12 měsíců!