Golfový pobyt Bechyně ⛳

Propadli jste kouzlu golfu? Vydejte se na nezapomenutelný golfový pobyt do Bechyně, kde vás čekají nejen úchvatné jamky, ale i útulné ubytování, které je jen kousíček od hřiště. Devítijamkové golfové hřiště se nachází v srdci jihočeských lesů v Černické oboře, což znamená, že vás nečeká žádný nudný trávníček. Místo toho se můžete těšit na zajímavý terén s vysokými stromy, které dodají hře nový rozměr. Lesní jamky přidají do hry další výzvu a prohloubí váš golfový um. Více o golfovém pobytu


Na co se můžete při golfovém pobytu těšit?

Golfový pobyt na 2 noci zahrnuje pohodlné ubytování v penzionu Černická obora, snídaně, neomezené green fee po dobu pobytu (včetně možnosti účasti na otevřeném turnaji), dvě svačiny do bagu, žeton na driving, zapůjčení ručního vozíku, vstup na tréninkové plochy a úschovnu golfových bagů. Navíc můžete zdarma parkovat a využívat bezplatné Wi-Fi. Během pobytu si můžete užít i 10% slevu na nápoje v penzionu. Takže pokud hledáte skvělý způsob, jak spojit golf, přírodu a odpočinek, neváhejte a rezervujte si golfový pobyt v Bechyni. Líbit by se také mohla výuka golfu a horká novinka – glampingový pobyt v luxusním stanu!


Chcete golfový pobyt zažít nebo snad darovat? 🎁

Golfový pobyt je skvělým dárkem pro milovníky tohoto sportu, kteří si chtějí užít odpočinek v nádherné přírodě. Ubytování máte hned vedle golfového hřiště, a tak si můžete zahrát kdykoliv, jak vás to napadne. Okolní lesy jsou ideálním místem pro vycházky a turistiku, pokud byste chtěli trochu odpočinout od golfového hraní. Dárkový poukaz má platnost minimálně 12 měsíců, obdarovaní tak budou mít dostatek času na výběr vhodného termínu. Nezní to skvěle?