Glamping Humpolec 🏕️

Máme pro vás nabídku úžasného relaxu v přírodě s romantickým ubytováním pro dva na okraji lesa – Glamping Humpolec. Tento pobyt je ideální pro páry, které hledají klid a odpočinek od každodenního shonu. Skvěle se hodí jako dárek k výročí, nebo svatbě, ale zajisté si ho můžete dopřát jen tak, jako zpestření Vašeho partnerského života.


Na co se můžete v tomto glampingovém ubytování těšit?

Glamping Humpolec se nachází v příjemném prostředí lesa a nabízí vám kompletně vybavené studiové apartmá s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou. V okolí ubytování je mnoho možností pro výlety do přírody a turistiku, a pro ty, kteří preferují klidnější formu relaxace, je k dispozici venkovní posezení s grilem. Tento pobyt je skvělou příležitostí pro všechny, kteří touží po romantické dovolené v přírodě plné klidu a pohody. Rezervujte si ho ještě dnes a užijte si nezapomenutelné chvíle s vaším partnerem!

Pokud to máte sem daleko, doporučit můžeme také Glamping v Beskydech a Tiny house u Sedlčan. Prohlédnou ale můžete všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování


Chcete glampingové ubytování v Bechyni darovat nebo zažít? 🎁

Omlouváme se, ale toto ubytování není momentálně k dispozici. Doporučit ale můžeme všechna další netradiční ubytování, která máme v nabídce.