Glamping Beskydy 🏕️

Pobyt v samém srdci přírody a přece s veškerým luxusem, po kterém můžete toužit, to je glamping Beskydy v Písku u Jablunkova (Moravskoslezský kraj). Ubytování v luxusním stanu, les, klid a daleké výhledy, to všechno Vám přináší tento zážitek. Vyrazte za společnými chvílemi s partnerem či s kamarádkou, darujte pobyt jako svatební dárek nebo netradičně oslavte společné výročí. Při tomto zážitku si užijete jednu noc v luxusním stanu ve dvou s neomezenou možností saunování a koupání v termálním bazénu. Více o glampingu v Beskydech


Na co se můžete těšit?

V horské krajině Beskyd, 900 metrů nad mořem, uprostřed krásných lesů najdete moderní stanovou kupoli. V té na Vás bude čekat vybavení, jaké byste v obyčejném stanu rozhodně nenašli! Vyspíte se pohodlně na manželské posteli s pohodlným povlečením. Jídlo si připravíte na plně vybavené kuchyňské lince, čekat na Vás bude také čajový a kávový set, který zpříjemní Vaše ráno, a klidné chvilky s kávou přinese i do jakékoliv další části Vašeho dne.

Večer si můžete užít romantickou koupel ve vaně, po které se zahalíte do měkkého županu a vklouznete do připravených papučí. Zima Vám nebude, stan je vytápěný, samozřejmostí je koupelna a toaleta, fén, ale také televizor a Wi-FI připojení pro večerní odpočinek u pěkného filmu. Zpříjemnit si ho můžete otevřením lahve sektu, která na Vás bude ve stanu čekat při Vašem příjezdu. A ani ráno nebudete hladovět, v piknikovém koši tu totiž najdete připravenou úžasnou snídani pro Vás oba.

Stan je zamykatelný, proto nemusíte mít obavy ho opustit a vyrazit třeba do pět minut vzdáleného Wellness hotelu Bahenec. V rámci Vašeho glampingového pobytu si v něm můžete užít neomezený vstup do bazénu a sauny. Odpočatí a příjemně unavení si tu také můžete dokoupit výbornou večeři nebo nápoje. Z Vašeho ubytování budete mít krásné výhledy, při dobrých podmínkách dohlédnete až do Tater. A pokud Vás láká vystoupit na nějaký ten horský vrchol po svých, pak máte v okolí Bahence hned několik příležitostí. Navštívit tu můžete celou řadu krásných výletních míst s nekonečnými rozhledy.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme prohlédnou všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování


Kde lze glamping Beskydy zakoupit a kolik stojí?