Flyboarding Hradec Králové 🌊

Překročte hranice reality a vstupte do světa flyboardingu v Hradci Králové! Zaznamenáte okamžik, kdy se vaše sny stávají skutečností. Ponořte se do atmosféry akčního filmu, kde se Spiderman střetává s Green Goblinem, a vy se stanete hrdinou tohoto příběhu. S flyboardem, revolučním vodním vznášedlem, se vzneste až 10 metrů nad hladinu a proplouváte vzduchem jako superhrdina. Adrenalin vám bude proudit žilami, zatímco vás pohánějí silné vodní proudy. Nezáleží na vašem věku, stačí jen touha po dobrodružství a láska k vodním sportům. Více o flyboardu v HK


Jak flyboarding Hradec Králové probíhá?

Flyboarding Hradec Králové, parádní vodní zážitek

Před samotným flyboardingem obdržíte instruktáž a seznámíte se s flyboardem, jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními. Poté dostanete vhodnou výstroj, včetně neoprenového obleku, helmy a vesty, která vám poskytne stabilitu a bezpečnost během jízdy. Po krátké teoretické části se přesunete na vodu. Tam instruktor ovládá vodní skútr, který pohání vodu do hadice připojené k vašemu flyboardu. Instruktor vám pomůže s vyvážením a správným postojem.

Jakmile jste připraveni, instruktor začne regulovat vodní proudy a vy pocítíte sílu, která vás vynese nad vodní hladinu. Během letu můžete ovládat směr a výšku pohybem těla a nohou. Nebojte, po celou dobu na Vás bude dohlížet instruktor.

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také zábavný Jetpack!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁