Zápůjčka virtuální reality domů – cestování 🌎

Možnost vyzkoušet si virtuální realitu máte teď také v pohodlí domova díky speciálním balíčkům nabízejícím komplexní zážitek podle vašeho výběru. Balíček virtuální reality je možné si pořídit v několika variantách – herní balíček, kde můžete vyzkoušet 20 různých her nebo cestovatelský balíček, který vás zavede do krásných destinací a ukáže vám nádherná zákoutí naší modré planety i nevšední místa, aniž byste museli opustit obývák. Více o zápůjčce VR s cestovatelským balíčkem


Jak to všechno funguje?

Na základě objednávky je sada virtuální reality doručena kurýrem na uvedenou adresu po celé České republice, po uplynutí výpůjční doby pak kurýr balíček zase vyzvedne. V rámci jedné objednávky je možné si zamluvit až tři sady. Kromě skvělého zážitku pro jednotlivce je tak možné si zážitek užít společně, velmi oblíbený je také jako jedna z atrakcí na oslavách. Co vše najdete v balíčku?

Balíček obsahuje VR brýle s headsetem, ovladače a kabeláž, které jsou připraveny k okamžitému použití. VR brýle navíc umožňují propojení s televizí či monitorem (nikoliv však počítačem), které jsou vybaveny HDMI kabelem. Tímto způsobem lze ze zážitku udělat zábavu pro celou rodinu. Zapojení je velmi intuitivní a je realizováno pomocí zabudovaného průvodce. Jelikož se brýle nasazují na obličej, jsou vždy před doručením kompletně zkontrolovány a vydezinfikovány, stejně jako ovladače. Dezinfekce probíhá v čisticím zařízením aplikujícím UV ozařování. Po zprovoznění virtuální reality se využívají nahrané aplikace. Výběrem konkrétní aplikace pak volíte daný cestovatelský zážitek. Co vše je pro Vás připraveno?


Na co se můžete těšit?

Půjčení virtuální reality domů je skvělou zábavou pro jednotlivce i skupinu!

Cestovatelský balíček obsahuje osm aplikací, z nichž každá je zaměřená na jiný zážitek. Aplikace jsou řešeny jako vyhlídkové cesty, při nichž poznáváte skutečné prostředí. Ovládání je však velmi intuitivní, většina aplikací je navíc doplněna o poznávací informace, jež jsou však dostupné převážně v angličtině (či jiných cizích jazycích), což je výhoda, chcete-li se v jazyku více zdokonalit. Nebojte, ale pokud cizím jazykem nevládnete, zábavu si do sytosti také užijete! Vybírat lze z následujících cestovatelských aplikací.


Cestovatelské aplikace, které musíte vyzkoušet:

  • National Geographic Explore VR – Tato aplikace umožňuje pozorování divoké přírody a krásných scenérií ze dvou vybraných lokalit – Machu Picchu a Antarktidy. Aplikace nabízí poznávání obou lokalit formou objevování, v lokalitě v Peru se podíváte na historické rituály místních domorodců, v Antarktidě vás čeká kajakování kolem ledovců. Z obou zážitků si můžete vytvořit fotky.
  • Ecosphere – Aplikace Ecosphere je zaměřená spíše na poznávání kulturního prostředí a živočichů. Virtuální prostředí v této aplikaci vychází z dokumentárního seriálu a nabízí velmi příjemný pohled na různé kouty světa včetně místní fauny a flory.
  • Brink Traveler – Tato poznávací aplikace je založená na vytvoření 360°prostředí, podívat se můžete do různých lokalit z celého světa. V každé lokalitě je zpracován prostor pro menší procházku, který doplňují zajímavé informace.
  • Wander – Stejně jako předchozí i aplikace Wander nabízí 360° vizuální pohled na vybrané lokality světa. Pohled je možné rozšířit o vývoj v minulosti a také zajímavosti (aplikace využívá databáze Wikipedie).
  • Blueplanet VR Explore – Pokud se chcete spíše kochat skutečným 360°pohledem na reálné lokality světa, je pro vás vhodná právě tato aplikace. Neumožňuje sice procházení nebo větší zkoumání prostoru, má však velmi širokou databázi.
  • Nature Treks VR – Neuvěřitelné zážitky si můžete užít s aplikací Nature Treks. Obdobně jako Blueplanet je sice prostorově omezená, zaměřuje se však na těžko dostupné lokality – divokou přírodu či podmořský svět s hudebním podkresem.
  • Youtube VR a Oculus TV – Tyto dvě aplikace vás přenesou do připraveného prostředí s 360°rozhledem. Dostat se můžete na různá místa v rámci videí včetně různých zážitků jako je poznávání extrémních sportů či vesmíru.

Díky aplikacím si můžete užít stovky různých zážitků, které vám naplní volný čas nejen interaktivní zábavou, ale také rozšíří vaše obzory, kam jste dosud netušili! Lákají Vás spíše hry? Doporučit také můžeme herní balíček s 20 hrami!


Recenze na zápůjčku virtuální reality domů:

Měla jsem cestovatelský balíček a byla jsem moc spokojená. Některé památky nebo příroda byly zobrazeny z pohledu zhora tak, jak bych je ani nikdy vidět nemohla a byl to úžasný pohled. Doporučuji vidět hlavně Viktoriiny vodopády a nebo vrchol Mont Everest a Etnu. Manžel ocenil, že se může předem podívat na destinaci dovolené, kam jsme měli v plánu jet a podle toho vybrat ubytování. Při prohlížení dopuručuji si spíše sednout. Nemotá se pak hlava. Zobrazení vypadá opravdu reálně a kde to jde, tak se můžete pohybovat šipkami. Dcera (11 let) si pouštěla nějaká videa, jako jízdu na horské dráze, skok padákem, nějakou únikovku… Nemohli jsme jí od toho odtrhnout. Jana Š., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kolik zápůjčka virtuální reality domů stojí a kdy jsou volné termíny?