Ubytování na stromě Ralsko 🌲🏡

Úžasný netradiční zážitek pro všechny milovníky přírody a dobrodružství, to je ubytování na stromě v treehouse Ralsko (Křižany). Pojďte si odpočinout od každodenního shonu a starostí, hluku města i technických vymožeností. Tady je nebudete potřebovat, není tu totiž elektřina. Prožijte tedy raději čas s těmi, kdo jsou Vám blízcí, a vyzkoušejte si, jaké to je žít jednoduše. Treehouse Ralsko je určen pro 4 osoby – dva dospělí a dvě děti.

Aktualizace: Omlouváme se, ale momentálně není ubytování na stromě možné. Prohlédnou ale můžete všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování


Na co se můžete v ubytování na stromě Ralsko těšit?

I když tu zásuvku ani vypínač nenajdete, obávat se nemusíte tmy, zimy ani nudy. Tmu zaženou svíčky, které tu pro Vás budou připraveny při Vašem příjezdu. Zimu zaženou plynová kamna, venkovní oheň nebo teplé kožešiny k zachumlání. A na nudu, na tu si ani nevzpomenete. Pro děti je tu pískoviště s prolézačkami, ale především celá okolní příroda plná věci ke zkoumání a ke zkoušení. Stavějte domečky, sbírejte přírodniny a tvořte z nich nebo připravte dobrodružnou cestu za pokladem. Dospěláci jistě ocení ohniště s grilem pro večerní posezení.

Během pobytu rozhodně nebudete trpět hlady. Při příjezdu na Vás bude na terase čekat balíček na uvítanou. Najdete v něm víno podle vlastního výběru a naložené maso či špekáčky pro Váš večer u ohně a grilu. Ráno si pak pomocí lana sami vytáhnete až na terasu snídaňový koš plný lahůdek pro krásný start Vašeho dne. Termoska s horkou vodou na kávu a čaj, sýry a uzeniny, pomazánku, ovoce, zeleninu i mléčné výrobky, to vše Vám dodá energii na den plný dobrodružství v přírodě. V okolí se nachází mnoho turistických tras a cílů, které rozhodně stojí za návštěvu. Prohlédnout si můžete nedaleký Chrastenský vodopád, k návštěvě láká známý Hamr na Jezeře a zapomenout nesmíme ani na dominantu Jizerských hor, kterou je nepochybně Ještěd. Blíže Ještědu zprostředkováváme treehouse Liberec. O něco dále pak v Pardubickém kraji – treehouse Dolní Morava.


Chcete treehouse Ralsko darovat nebo zažít? 🎁

Aktualizace: Omlouváme se, ale momentálně není ubytování na stromě možné. Prohlédnou ale můžete všechna netradiční ubytování, která máme v nabídce. Všechna netradiční ubytování