THAJSKÁ MASÁŽ KARLOVY VARY 👏

Thajskou masáž tvoří několik specifických prvků, díky kterým je tak velmi efektivní nejen pro podporu zdraví, ale i nastartování některých fyziologických funkcí. Ty jsou mnohdy vlivem únavy a stresu zeslabeny. Hledáním akupunkturních bodů, na které masérka pečlivě vyvíjí tlak a postupně je rozmasírovává dojde k uvolnění daného místa, ale hlavně konkrétního systému v těle, se kterým je tento bod propojen. Thajská masáž Karlovy Vary nabízí 4 druhy thajských masáží – tradiční, aromaterapeutickou, relaxační a mangovou.


Jakou thajskou masáž vybrat?

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž je založena na propojení technik tlaku i tahu, čímž dochází také k tzv. pasivnímu protahování napomáhajícím celkovému uvolnění. Masáž je vhodná zejména pro ty, jež potřebují jak zrelaxovat, tak zároveň podpořit funkční procesy organismu. Bolí Vás svaly, klouby, nebo máte potíže s bolestivostí některých částí nejen pohybového aparátu? Tradiční thajská masáž Vám skrze cílené doteky masérky uvolní napětí v daném místě a vrátí organismus zase do pohody. Zjistit více o tradiční thai masáži v K.V.

Thajská aromaterapeutická masáž

Thajská aromaterapeutická masáž nejprve zaměřuje pozornost na uvolnění nohou, zejména plosky ale i jednotlivé prsty. Dále se masáž přesouvá k oblasti zad, tlakově je mírná a působí spíše relaxačně. Součástí aromaterapeutické masáže je velmi jemná masáže hlavy – temene, obličeje i kořínků vlasů. Pokud hledáte relaxaci a příjemný odpočinek, thajská aromatická masáž je pro Vás správnou volbou. Více o aromaterapeutické masáži v K.V.

Relaxační thajská masáž

Mírnější obdobu klasické thajské masáže reprezentuje relaxační thai masáž. Provedení masáže je o něco méně intenzivní a je doprovázeno použitím masážního oleje, který relaxační efekt masáže ještě umocňuje. Obvykle jde o konopné olejíčky, které působí protizánětlivě, a blahodárně. Protože tato masážní technika pochází z asijského kulturního pojetí, dbá kromě uvolnění těla také na uvolnění mysli. V případě že hledáte odpočinek pro tělo u duši, thajská relaxační masáž je ta pravá! Zjistit více o relaxační masáži v K.V.

Mangová masáž

Věděli jste, že tropické ovoce má blahodárný efekt i při jejich aplikování vně těla? Jedním takovým je mango, které je ve východních zemích používáno jako antioxidant. Mangová masáž představuje několik mangových přípravků a masážních technik. Například mangový peeling zbavující pokožku nečistot, masáž voňavým mangovým olejem, který tělu dopřeje parádní uvolnění a také třeba aplikace mangové obličejové masky. To vše v relaxačním prostředí, ze kterého budete odcházet plni energie a s pocitem odpočinku. Příjemným bonusem na závěr je mangový džus! Více o mangové masáži v K.V.


V Karlových Varech můžete také zažít:

Čokoládovou masáž | Golfovou masáž | Kancelářskou masáž | Medovou masáž | Poporodní masáž | Prenatální masáž


Thajská masáž Karlovy Vary je k dispozici v různých variantách! Jakou vyberete?