THAJSKÁ MASÁŽ HRADEC KRÁLOVÉ (Královéhradecký kraj) 👏

Thajské masáže se zaměřují na vyhledání problematických akupunkturních bodů, na které je thajskou masérkou vyvíjen tlak. Spolu s jejich rozmasírováním dochází k uvolnění daného místa a zároveň i systému v těle, se kterým je právě tento bod podle akupunktury propojen. Thajská masáž Hradec Králové je k dispozici ve dvou provedeních – tradiční a aromaterapeutickou.

Ve Hradci Králové můžete také zažít skvělou čokoládovou masáž.


Jakou masáž stojí za to vybrat?

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž spočívá ve vyvíjení tlaku i tahu, díky čemuž dochází i k tzv. pasivnímu protahování. To podle mnohaletých poznatků napomáhá k uvolnění problematických míst. Masáž Vás tak nejen zrelaxuje, ale zároveň podpoří i funkční procesy těla. Bolest svalů, kloubů, nebo bolestivost jiných částí pohybového aparátu uvolní šikovné ruce thajské masérky. Zjistit více o thajské masáži v H.K.

Thajská aromaterapeutická masáž

Thajská aromaterapeutická masáž spojuje prvky tradiční thajské masáže a účinky aromatických olejů. V tomto případě však nelpí na příliš velkém vyvíjení tlaku na akupresurní body, ale spíše na jejich jemnější promasírování právě za pomoci různých olejíčků. Ty navodí relaxační pocit v těle a příjemně působí i na pokožku. Jde o jednu z nejúčinnějších masáží vedoucí k regeneraci celého těla. Více o aromaterapeutické masáži


Thajská masáž Hradec Králové je k dispozici v různých variantách! Jakou vyberete?