Den na rybách se šampionem Radkem Filipem 🐟

Hledáte zážitek pro rybáře? Rybaření je pro mnoho lidí o relaxaci a klidném sezení u vody. Může být ale také skvělým zážitkem, na který se jen tak nezapomíná. Zvlášť pokud rybaříte s člověkem, který má nejen pohádkové vybavení, ale také obrovské zkušenosti. Láká Vás to? Co si takhle zarybařit se šampionem Radkem Filipem? Můžete si užít několik úžasných hodin v jeho přítomnosti a také na jeho skvělé lodi Nitro Z18. Získáte nejen nezapomenutelný zážitek, ale můžete čerpat také z jeho zkušeností a mnohému se přiučit. Dozvědět se více o rybaření s šampionem


Rybaření s Radkem Filipem – na co se můžete těšit? 

Lokalitu chytání si můžete vybrat sami. Jedinou podmínkou je výběr takové lokality, kde je povoleno chytání se silnými motory. Můžete si tak vybrat své oblíbené místo, nebo naopak pro Vás neprozkoumanou vodu, kterou máte již nějakou dobu na seznamu svých snů a rybářských přání. Nevíte, jaké místo vybrat? Nevadí. Pokud nemáte svou vysněnou lokalitu, můžete výběr nechat na Radku Filipovi, který má bohaté zkušenosti a zajisté vybere ideální místo, které Vám přinese ty nejlepší zážitky a vytvoří krásné vzpomínky na tento den. A právě o tyto zkušenosti se hodlá podělit s Vámi. K dispozici Vám bude také jeho silná loď Nitro Z18, která udělá z Vašeho společného rybaření ještě silnější zážitek. 

Čeká na Vás 6 až 8 hodin společného rybaření, během kterého se dozvíte mnoho informací o nejnovějších rybářských technologií. Bojíte se, že Vaše zkušenosti s rybařením nejsou dostatečné? Tyto obavy můžete zahodit za hlavu. Nejedná se o žádnou soutěž a tento zážitek je vhodný i pro lidi, kteří s rybařením nemají ještě mnoho zkušeností. S Radkem si tak můžete vyzkoušet chytání dravců i v případě, že se obvykle věnujete spíše kaprařině. 


Líbit by se také mohl kurz rybaření na soukromém rybníku!

Kurz rybaření probíhá v Holíně u Jíčína

Každý, kdo alespoň jednou rybařil, touží po krásném velkém úlovku. Splnit si tento sen ale zabere spoustu času, přípravy, trpělivosti a získávání zkušeností. Chybí Vám některá z těchto ingrediencí? Nechcete čekat roky na pořádnou rybu? Nebo jen nemáte dostatek zkušeností a potřebujete pomoci? Potom je kurz rybaření jako dělaný pro Vás. Zkušení rybáři Vám na soukromém rybníce poskytnou cenné rady, jak se dočkat vytouženého úlovku, poskytnou Vám své zkušenosti a se skvělým zarybněním tohoto rybníka se zajisté brzo dočkáte velké ryby, která může mít váhu až několik desítek kilo. Zjistit více o kurzu rybaření


Chcete rybaření s Radkem Filipem zažít nebo darovat? 🎁

Tento zážitek se tak může stát skvělým dárkem pro všechny rybáře, kteří se chtějí podívat na rybaření z trochu jiného úhlu pohledu, prožít nezapomenutelné chvíle a načerpat informace a zkušenosti od člověka, který je opravdovým profesionálem ve svém oboru. A ohlasy na tento rybářský zážitek jsou jednohlasně skvělé.